Sponsorlu Bağlantılar

WhatsApp ‘de Telefon Numaramı Değiştirme Özelliği

548 views
Sponsorlu Bağlantılar

Whatsapp internet üzerinden ücretsiz olarak kullana bileceğimiz , text mesaj gönderebileceğimiz , resim,yer bildirimi,video yollaya bileceğimiz bir mobil uygulamadır. Whatsapp Akıllı Telefonlarınıza kurduğunuz ve kullanıyorsunuz zamanla kullanmış olduğunuz telefon numaranızı değiştirdiğiniz’de Whatsapp acaba etkilenir mi ? Buna rahatlıkla hayır diyebiliriz kullanmış olduğunuz Whatsapp telefon numaranız değişse de kullana bilirsiniz.

whatsapp telefon numarası değiştirme

Bunun için Whatsapp üzerinde Özelliği kullana bilirsiniz. Ayarlar > Hesap > Numaramı Değiştir > bu adımları takip ediyoruz Size burada bir Bilgindirme sunmaktadır.

” Hesap Bilgilerinizi , grup ve ayarlarınızı şu anki telefon numaranızdan başka bir numaraya taşımak için Numara Değiştir’i kullanın. Bu değişikliği geri alamazsınız. İşleme başlamadan önce,lütfen yeni numaranızdan SMS veya çağrı alabildiğinizden emin olun ve numarayı doğrulamak için ileri’ye dokunuz “

Sonraki Adım’da Eski Telefon numaranızı ve Değiştireceğiniz yeni Telefon numaranızı girerek Doğrulama kodunu gelmesini bekleyin ve yeni kodu girerek işlemi tamamlayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın