Sponsorlu Bağlantılar

{Güncel} toplu tweet nasıl silinir?

723 views
Sponsorlu Bağlantılar

Micro blog olan twitter ile duygularınızı 140 kelimeye sığdıra bilirsiniz. Bu atılan kısa mesajları takipçileriniz ile paylaşa bilirsiniz . Bu atılan tweetleri kaldırmak veya tek tek silmek yerine topluca nasıl silerim diye düşüne bilirsiniz ? Bunun için üçüncü parti bir aracı bir programa ihtiyaç duyacağız.  http://martani.github.io/Twitter-Archive-Eraser/  adresinden bu programı indirip bilgisayarınıza kurduğunuzda programı çalıştırıyoruz.

twitter archive eraser programı

Sign in yazan yere basarak twitter kimlik bilgilerini ve şifreniz ile giriş yaptığınızda Twitter size 7 haneli pin gönderecek bu pin ile girişi onayladığınızda bu programa yetkilendirme vermiş olacaksınız.

toplu tweet silme

Şifreniz bu program’da görünmeyecek , size 7 hane pin geçici şifreniz olarak istediğiniz zaman bu yetkilendirmeyi kaldıra bilirsiniz.

* İkinci bir diğer toplu atılan tweetleri kaldırma yöntemi ise TweetEraser uygulaması “http://tweeteraser.com/” adresinden ile kaldırmanız mümkündür. Bu uygulamada kısa anlatmak gerekirse belli bir kelime tarihe göre arama yaptırıyorsunuz ve seçeceğiniz tweetleri topluca kaldırabiliyorsunuz. Bir çok dili’de desteklemektedir.

toplu tweet nasıl silinir

 

 

Kısaca özetlemek gerekirse bu uygulamaya Twitter kullanıcı adı ile giriş yapıyorsunuz uygulamayı onaylıyorsunuz , kelime ve tarihe arama yap ve Sil .

* Toplu Tweetleri tek seferde silmek için diğer bir adresimiz tweetdelete.net  “http://www.tweetdelete.net/” adresi burada’da mantık aynı twitter kullanıcı adı ile giriş yapıyorsunuz onayla ve ayarlardan sonra otomatik şekilde bir siz takip etmeden geriye dönük üç aylık tweetlerinizi bile silmektedir.

Arama Tags & Etiket ;

atılan tüm tweetler nasıl silinir , tüm tweetleri silme , tek seferde tüm tweetleri silme , tek tuş ile tweetleri silme , twitter tweetlerini tek seferde kaldırma

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın