Sponsorlu Bağlantılar

Tango’da Resimlerdeki Yorum Nasıl Silinir?

332 views
Sponsorlu Bağlantılar

Bildiğimiz gibi Tango internet üzerinden ücretsiz olarak text mesaj atabileceğimiz video mesaj,sesli mesaj ve görüntü , sesli arama yapabileceğimiz ücretsiz bir mobil uygulamadır. Bununla birlikte Yakın çevredeki kişilerden arkadaş bulabileceğimiz Kanallar beğene bileceğimiz ve Resim paylaşabileceğimiz popüler bir uygulama olarak öne çıkmaktadır.

Bu konumuzda Tango üzerinden paylaştığımız Resimlere yapılan yorumları nasıl silebiliriz bunun hakkında kısa bilgi vereceğim. Tango’daki resimlere yapılan yorumlar incitici yada kırıcı veya istemediğiniz bir şekilde yorum yapıldı ise bunu hemen silmeyi düşünebilirsiniz. Peki Tango’da yorumlar nasıl silinir ?

tangoda yorum silme

Tango’da yapılan yorumları silebilmek için Kırmızı işaretli olan Çarpı ( x ) işaretine basıyoruz ve SİL butonu ile yapılan yorumları siliyoruz. Böylece istemediğiniz yorumları resminizin altından çıkartarak kimsenin görmesini engellemiş oluyoruz.

Sponsorlu Bağlantılar
Etiketler: , , ,

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın