Sponsorlu Bağlantılar

[ Güncel ] Outlook’da Açılış Şifresi Oluşturma

1.046 views
Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar bu yazımızda Outlook programı kullananlar için açılışta şifre oluşturmayı anlatacağım. Günlük işyerinde,evinizde kullandığınız Outlook ofis programın güvenliğini sağlamak yabancı gözlerden korumak istiyorsanız Outlook Programına açılışta şifre koyabilirsiniz.

Konu Video : 

Bu hem gözünüzün arkada kalmasını ,hemde mail güvenliğinizi sağlamış olacaktır. Outlook programına şifre koymak için Adımları izleyebilirsiniz.

Outlook Açıyoruz > Araçlar > Hesap Ayarları > Veri Dosyaları > Ayarlar > Yeni Bir Pencere Açılacaktır > Parolayı Değiştir..

Outlook Parola Oluşturma

 

 

Parolayı Değiştir Kısmına Girdiğinizde Tekrar yeni bir pencere açılacaktır. Burada Yazan Eski Parola yerine daha önceden yok ise parolanız orayı boş bırakıp Yeni Parolanızı oluşturabilirsiniz. Daha Sonra Outlook programı yeniden açtığınızda sizden parola soracaktır.

Eskisi Gibi Outlook proğramının parolasız açılmasını istiyorsanız Eski Parola yerine oluşturduğunuz parolayı yazarak Yeni Parola yerini boş bırakarak işlemi tamamlayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın