Sponsorlu Bağlantılar

[ Güncel ] Mention Nedir ve Mention Nasıl Kullanılır

696 views
Sponsorlu Bağlantılar

Mention aynen Google Alerts gibi çalışmaktadır. Yani Belirleyeceğiniz anahtar kelimeleri yada adınızı soyadınızın herhangi bir yerde site,blogsayfa gibi yerlerde kullanımında size belirleyeceğiniz zaman diliminde belirlediğiniz mail adresinize bildirmesidir. Mention google alerts gibi sınırla servislerle çalışmamaktadır. 42 farklı dil üzerinde eş zamanlı olarak izlemektedir. Mention ( www.mention.net )

Mention temel olarak ücretsiz dir.  Mention 1 ay içerisinde 250 defa haber vermektedir. Aylık 29 Euro aşağı yukarı kur farklılıkları göz ardı ederseniz 81 TL gibi bir ücret ile pro sunu kullanabilirsiniz Önemli büyük şirketler veri toplamak için bu yöntemi kullanmaktadırlar.

 

Mention Nasıl Kullanılır ?

 

mention (1)

mention.net Sitesine girdikden sonra  mail adresinizi yazarak Create your first alert for Free butonuna basıyoruz.

mention (2)

Alert için Bir başlık yazıyoruz Keyword kısmına ise İnternet  üzerinde haberimizin olacağı kelimeleri ekleyebiliyoruz. Sağ Tarafdaki Hangi Dili istiyorsak Dil Seçeneklerini aktif ediyoruz.

mention (3)

Daha sonrarı adımda Anahtar Kelimelerin nerede aranacağı hakkında Bilgi vermektedir isterseniz bunu kısıtlayabilir yada aktif edebilirsiniz istediğiniz siteyinin adresini girerek burada arama sonuçların çıkmasını engelleyebilirsiniz.

mention (4)

Ben Twitter ile Entegre ettiğim için Twitter üzerinden ademocut ile olan kelimelerdeki etkileşimde bana haber vermektedir. Böylelik  ile artık internet üzerinde belirlediğiniz kelimeler gözünüzden kaçmayacaktır her şeyden haberiniz olacaktır.

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın