Sponsorlu Bağlantılar

Kullan At ( Tek Kullanımlık ) Mail Nasıl Alınır?

609 views
Sponsorlu Bağlantılar

Bir Forma üyemi olmak istiyorsunuz her yere kullandığınız mail adresinizi vermek istemiyorsunuz ? Vermemek doğal hakkınız çünkü ne kadar çok mail hareketi olursa mail adreslerinizi satarak bu iş den para kazananlarda oluyor bu sefer sizin mail adresiniz spam mailler ile çöplüğe dönebilir.

O yüzden size hemen bir anlık geçici  bir mail adresi gerekiyor olabilir işte Bu Mail Tam Size Göre “http://www.hazirmail.com” Bu site anlık , tek kullanımlık bir mail adresi sunuyor tamamen ücretsiz olan bu mail adresinde siz siteye girdiğinizde size hemen bir mail adresi veriyor.

hazirmail - anlık mail - geçici mail

 

siteye girdiğinizde yada Reflesh ettiğinizde sayfayı size hemen bir mail adresi veriyor . yukarıda örnek resimde olduğu gibi mail adresinizi form , blog sayfalarına üye olarak kullanıyorsunuz size gelen mail adresini kontrol etmek için Şimdi Kontrol Et , Butonu ile mailinizi kontrol ediyor , Gelen Kutusunu boşalta biliyorsunuz. Daha sonra Siteden çıktığınızda işiniz bitmiş oluyor. Şimdiden güle güle kullanın.

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın