Sponsorlu Bağlantılar

[ Çözüldü ] TornTV Virüsü Nasıl Silinir ?

1.120 views
Sponsorlu Bağlantılar

Bilgisayarımıza indirdiğimiz oyunlar , Deneme yada Ücretsiz programlar aracılığı ile bulaşan bu TornTV virüsü bilgisayarımızı etkileyerek Bilgisayarınıza bulaşırlar. TornTV virüsü bilgisayar için tehlikeli olan bu virüs bilgisayarımızdan temizlemek için internet üzerinde oldukça değişik programlar mevcuttur.

Y.A.C adında temizlik programı , SpyHunter Adında programlar mevcut ben ise Microsoft Safety Scanner programı ile temizlikten bahsedeceğim. Bilgisayarımıza Bulaşan TornTV Virüsü bilgisayarımızdan temizlemek için Microsoft tarafından 10 günlük deneme süresi olan ücretsiz program olan bu program ile temizleye bilirsiniz.

Microsoft Safety Scanner programı nereden indirilir ve nasıl kullanılır bu konu hakkında Buradan bilgi sahibi olabilirsiniz. bu virüsü bilgisayara yüklediğiniz programlar aracılığı ile bulaştığı için yüklemelerde çok dikkat etmeniz gerekecektir. 

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın