Sponsorlu Bağlantılar

Android Cihazları Uzaktan Nasıl Bulunur?

383 views
Sponsorlu Bağlantılar

Kayıp yada çalıntı Android cihazlarınızın yerini saptayabilir ve önemli bilgilerinizi silerek başkalarının eline geçmesini önleyebilirsiniz. IOS cihazlarında  iphon’umu Bul özelliği ile Apple kimliğini girerek cihazlarınızın nerede olduğu tespit eder uzaktan şifreleme yapar , zil çalabilir veya verileri silebilirsiniz.

Android cihazlarımızda kayıp olmuş yada çalınmış ise bunu uzaktan kontrol ederek yukarıda saydığım işlemleri yapabiliyorsunuz. Peki Android cihazlarımızda bunu yapabilmek için Ayarlar > Güvenlik > Android Cihaz Yöneticisi ” sekmesine giriyoruz.

verilerinizi şifrelemek için : Ayarlar >> Güvenlik >> Telefonu Şifrele ile başka kişilerin eline geçmesini engelliyoruz. Uzaktan kilitlemeye ve silmeye izin ver ” işaretliyoruz.  Daha sonra Bilgisayarınızdan ” https://www.google.com/android/devicemanager ” adresinden  girerek Android cihazlarınızı kontrol edebilirsiniz. Bu konuda diğer açıklayıcı bilgi için : “https://support.google.com/accounts/answer/3265955?hl=tr” adresinden detaylı bilgi sahip olabilirsiniz.

Tags – Etiketler ;

Kayıp Android , Andorid uzaktan bulma , Android Cihazımı kayıp ettim , Android telefonumu kayıp ettim , android telefonumu nasıl bulurum  , android kayıp bulma 

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın