Sponsorlu Bağlantılar

Google Play’den Nasıl Çıkış Yapılır

48 views
Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar, bu yazımızda Google Play hesabından çıkış yapma konusunda bilgi vereceğiz. Tüm Android cihazlarda ilk istenilen şey Google hesabıdır. İlk önce bir Google hesabı oluşturulur eğer varsa mevcut Google hesabını girerek kullanmaya başlayabilirsiniz.

Farklı bir Google hesabı girmeniz gerektiğinde ilk önce daha önceki girmiş olduğunuz Google hesabından çıkış yapmak gerekecektir.

Genellikle cihazı satacakken bu işlem sıklıkla yapılmaktadır. Google Play Store içerisinden çıkış yapmak için Ayarlar kısmından ulaşabilirsiniz.

Bu işlemi maalesef Google Play Store üzerinden çıkış butonu olmadığı için telefonumuzun Ayarlar menüsü üzerinden devam edeceğiz.

GOOGLE PLAY STORE HESABINI KAPATMA

İlk önce telefonumuzun Ayarlar menüsünden Hesaplar > Google > [ mail adresi ] > Hesabı Kaldır adımlarını takip ederek geliyoruz.

Bu kısım üzerinden Google Play Store hesabını kaldırmış oluyoruz. Böylece cihazınızı değiştirirken veya satarken bu işlemi gerçekleştirmenizi tavsiye ederiz.

Bu konumuzda Google Play Store oturum kapatma işleminin nasıl yapılacağına dair bilgi vermeye çalıştık. Konumuzla ilgili sorularınız için sayfamızın hemen altında yorumlar sekmesinden bizimle paylaşabilirsiniz. KOD: 2022-2023-2024-2025-2026

Sponsorlu Bağlantılar
Etiketler:

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın