Sponsorlu Bağlantılar

google play nasıl türkçe yapılır?

626 views
Sponsorlu Bağlantılar

Google Play Store , tüm android ürünlerde varsayılan olarak bulunur ve Android Uygulamalarını indirip yüklemek için gerekli olan bir indirme mağazasıdır. Aynısı iphone veya diğer apple ürünleri için apple store de olduğu gibi diyebiliriz.

Google Play Store son gelen güncellemeler ile İngilizce dil olarak dönüşmüş olabilir. Bu sorun güncelleme yapan cihazlarda görülmektedir. Bizim bu anlatımımızda Google Play Store nasıl Türkçe’ye çevrilir? bununla ilgili anlatım yapacağız.

Google Play Store Türkçe Yapma ?

google-play-store-nasil-turkcelesir

1- Uygulamalar

2- Sağ Üst köşede üst nokta Ayarlar kısmına giriyoruz.

3- Güncellemeleri Kaldır

Böylece Google Play Store sıfırlama yapacağınız menüye tamam diyerek fabrika ayarlarına geri getiriyoruz ve Türkçeleştirmiş oluyoruz.

Arama Tags ;
Google Play Store Türkçe yapma , Google Play Store Nasıl Türkçe yapılır , Google Play Store İnglizce oldu , Google Play Store Türkçeye çevirme , Google Play Store Sorunu , Google Play Store Hatası , Google Play Store çözüm , Google Play Store sıfırlama , Google Play Store resetleme , Google Play Store fabrika ayarına geri getirme

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın