Sponsorlu Bağlantılar

Google Play Müzik kitaplığınızı YouTube Müzik’e aktarma

68 views
Sponsorlu Bağlantılar

Google, kullanıcıların etkisini değiştirmek için Youtube Müzik’e geçmeyi kolaylaştırmak için Google Play kitaplığını Youtube Müzik aktarmak için bir özelliği duyurdu.

İlk olarak aktarım olup olmadığını kontrol ederek bu özelliği şuan için kullanabiliyor olup olmadığına bir bakınız. Eğer kullanamıyorsanız biraz sabırlı olunuz.

Şimdi konumuzda gelecek olursak Google Müzik listesini nasıl Youtube Müzik aktarma işlemini gerçekleştirebiliriz?

Bunun için uygulama ve web tarayıcı üzerinden gerçekleştirme, aktarma işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Google Play Müzik’ten yüklemelerinizi, satın alımlarınızı, eklenen şarkıları, albümlerinizi, abone olunan çalma listelerinizi, beğendiklerim, beğenmediklerim, seçili istasyonlar, kişisel zevk tercihleriniz içermektedir.

Müzik transfer işlemi sonrasında size birde e-posta adresi ile taşımanın başarılı olduğuna dair birde bildirim alacaksınız.

TAŞIMA İŞLEMİ;

Taşımayı yapabilmek için Youtube Music uygulamasını İOS ve Android cihazınıza indirmeniz gerekecektir. Uygulamanın içinde Google Play Müzik kütüphanenizi taşımaya yönlendiren bir buton sizi müzik aktarmak, transfer etmek için seçeneği ile karşılamaktadır.

Böylece Google Play Müzik kitaplığınızı Youtube Premium Music uygulamanızı başarıyla aktarmış olacaksınız.

Bu konumuzda Google ürünlerinden Google Play Müzik’deki listeyi Youtube Müzik’e aktarma konusunda bilgi vermeye çalıştık. Konumuz ile alakalı sorular için sayfamızın hemen altında yorumlar sekmesini kullanarak bizimle paylaşabilirsiniz. KOD : 2020 – 2021 – 2022 – 2023

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın