Sponsorlu Bağlantılar

Android de önceden indirilen uygulamaları görme

158 views
Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar, bu konumuzda Android cihaz kullananlar için Google Play indirme geçmişi nasıl bakılır, görüntülenir konusunda bilgilendirme yapmaya çalışacağız.

Telefonu sıfırlayanlar, format atanlar için önceden yüklü uygulamaları tekrar yüklemek isteyenler için oldukça işe yarayacak bu özellikte şimdiye kadar indirilen uygulamalar görme imkânı sunmaktadır. Bu özelliği kullanabilmek için ne yapmak gerekiyor?

ANDROİD DE ÖNCEDEN İNDİRİLEN UYGULAMALAR

Geçmiş uygulamalar Android cihazlarda görebilmek için GOOGLE PLAY uygulamasına giriniz. Bundan sonraki adımları resimli anlatım ile devam edelim.

Yukarıda Android Google Play e girdiğimizde ızgara şekli veya diğer adıyla “AYARLAR” kısmına giriyoruz.

Bu kısma girdiğiniz de yine “UYGULAMALARIM VE OYUNLARIM” yazılı olan kısma girdiğimizde Önceden yüklü uygulama geçmişi görebilmek için;

KİTAPLIK kısmına giriyoruz. Bu alanda daha önceden indirilen uygulamaların listesi göreceksiniz. Burada önceden indirilmiş fakat sonradan yüklenmemiş uygulamaları listeleyebilirsiniz.

Bu alandan “YÜKLE” ile telefona ya da tablete yükleyebilirsiniz. Cihazda yüklü kullanılan mevcut uygulamaları ise “YÜKLÜ” alanda görüntüleyebilirsiniz.

Bu alanda güncelleme gelen uygulamaları yeni sürümü ile değiştirmek, güncellemek için “GÜNCELLEMELER” alanından görebilir ve değiştirebilirsiniz.

TAVSİYE VİDEO;

Bu işlemle Android de silinen uygulamaları görme imkânı bu şekilde mevcuttur. Geçmişte yüklenen app uygulamaları listeleyebilir bunun dışında bu alandan silerek kaldırabilirsiniz.

Bu konumuzda Geçmiş uygulama Android de nasıl görülür, bakılır yazımızı sizler için paylaştık. Android de önceden yüklü uygulamaları görme konumuzla alakalı sorularınız için sayfamızın hemen altında yorumlardan bizimle paylaşabilir veya diğer tüm konularda sorularınız için bilgisayarcıya soru sor sayfamızdan sorunlarınızı dile getirebilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın