Sponsorlu Bağlantılar

Google kopya İçerik yayınlayan siteler nasıl şikayet edilir?

4.177 views
Sponsorlu Bağlantılar

Bu konumuzda kopya içerik nasıl şikayet edilir ? bununla ilgili web master , site sahipleri , blog sahiplerine bilgi vermek istiyorum. Emek emek zahmetle hazırladığınız yazılarınızı , konu ve makaleleri sitenizde yayınladıktan sonra bir bakmışınız bir başka site üzerinde yayınlanmış bu tür emek hırsızlarına karşı bir önlem alınması ve şikayet makamı olması gerekiyor.

Siteniz üzerinde yayınlanan makaleleri kopyalayıp kendi sitesine yapıştırıp sizin üzerinizden prim alan bu emek hırsızlarına en iyi önlem şikayet etmektir. Bu yüzden Google kopya içerik yayını yapan siteleri şikayet etmek gerekiyor aşağıdaki vereceğim link adresinden kopya ve korsan içerik yapan siteleri şikayet ederek önlem almış olursunuz. “https://www.google.com/webmasters/tools/spamreport?hl=tr” adresi üzerinden giriş yaparak sitenin içeriği ve link adresi ile spam bildirimi yapabiliyorsunuz.

WebSpam , Google kandırmaya çalışan siteler için kullanılır , site içeriğine göre siteyi şikayet edebileceğiniz bir çok konu başlığı vardır.

kopya içerik şikayet etme

burada google ürünlerini şikayet edebileceğinizi söyleyelim. webspam bildir butonu kullanarak google üyeliğinize giriş yaparak şikayetinizi bildirebilirsiniz. Bunun için “http://www.copyscape.com/” adresinden sitenizi girerek siteniz ile ilgili kopya içerikleri tespit ederek bu sayfaları tespit edebilirsiniz.

Arama Tags & Etiket ;

kopya içerik , kopya içerik tespit , kopya içerik şikayet , kopya içeriği şikayet etme , korsan siteleri nasıl şikayet edilir , şikayet etme , kopyalanmış içeriği şikayet etme

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Google kopya İçerik yayınlayan siteler nasıl şikayet edilir? (2 Yorum)

Yorum Yaz

  1. Belkide 100 den fazla spam şikayetinde bulundum google spam içeriklere bakmıyor bile. Tek yol adsense reklamı kullanıyorsa oraya şikayette bulunmak, Anında banlanıyor.

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın