Sponsorlu Bağlantılar

Google Chrome : Yandex Mail Bildirim Eklentisi

4.387 views
Sponsorlu Bağlantılar

Rus Arama motoru Yandex, yakın yıllarda ismini duyurmaya başladı, yeni getirdiği özellikler ile Google Chrome takip olabilir,bu özelliklerden biride Yandex mail, yandex mail ile yeni arayüzler yeni tasarımlar ile kullanıcılarına hizmet etmektedir. Bu yazımda yandex mail kullananlar için google chrome üzerinden güzel bir eklenti’den bahsedeceğim.

Google Chrome Yandex mail eklentisi ile Chrome üzerinden mail’lerinizi kontrol edebilir gelen maillerden haberdar olabilirsiniz. Gelen Mailler Bu eklenti üzerinde Rozet şeklinde bir düğme ile uyarı vermekte ve gelen maillerinizi okuyabilmektesiniz.

https://chrome.google.com/webstore/detail/yandex-mail-notifier/mpgingpgamofpeemlpnfcodohdnbolch/details” adresinden indirin ve kurunuz.Artık Yandex Maillerinizi takip etmek çok kolay olacak böylelikle Yandex üzerinden gelen Maillerinizi Kaçırmayacaksınız. Bu konudaki Eklenti Linkden gidebilirsiniz. Takip de Kalınız..

Sponsorlu Bağlantılar
Etiketler: , , , ,

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Google Chrome : Yandex Mail Bildirim Eklentisi (2 Yorum)

Yorum Yaz

  1. yandex mail eklentisi son zamanlarda bizimde ihtiyacımız olan birşey. Paylaştığınız url üzerinden kullanıma başladık oldukça faydalı. Teşekkür ederiz.

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın