İpUçları

Google Chrome : Tarayıcı Saat Eklentisi

Google Chrome : Tarayıcı Saat Eklentisi

Bilgisayarınızda bir çok tarayıcı kullana bilirsiniz,Tarayıcı savaşlarında Chrome biraz önde gibi ,Tarayıcı seçiminde hangi tarayıcı stabil çalışıyor ve hızlı olduğuna bakılıyor

Google Chrome son zamanlarda bir çok hata verse de önde olması ve Geliştiricilerin Bir çok Uzantısı ile tarayıcı kullanmaya teşvik etmesi güzel bir şey Bu yazımda Google Chrome tarayıcı kullananlar için Tarayıcının sağ köşesinde Bir Saat eklentisinden kısaca bahsetmek isteyeceğim.

Bu Eklentimizin adı SAAT , Google Chrome tarayıcını kullananlar için ve Basitde görünse güzel bir Eklentidir.

Google Chrome Saat Eklentisi

Resimde gördüğünüz gibi Saat ile işi olanlar için güzel bir eklenti Bu eklenti kurdukdan sonra Saat Rengini Ayarlama imkanı’da sunuluyor . “https://chrome.google.com/webstore/detail/clock/mjocghlclkpgheifflemilcnblodjohg?hl=tr” adresi üzerinde saat eklentisi tarayıcınıza kurabilirsiniz. 

Arama Tags & Etiket;

google chrome saat eklentisi , saat özelliği ekleme tarayıcıya , watch plug in , google chrome web tarayıcı saat eklentisi nasıl eklenir

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

Küfür, hakaret, onur kırıcı cümleler veya imalar, dini inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmaz.

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL