Sponsorlu Bağlantılar

Google Chrome Tam Adresi { Url } Gösterme

263 views
Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar, bu yazımızda Google’de tam url adresini gösterme konusunda bilgi vermeye çalışacağız. Google Chrome’de adres çubuğuna baktığınızda sitenin url adresinin gizli olduğunu görebilirsiniz. Bu url adresi nedir diyecek olursanız adres çubuğuna http://www. veya https://www gibi adres başlangıcının olduğunu görürsünüz.

Faka bu son güncellemeler ile artık sadece siteadi.com/url-adresi şeklinde olduğunu görebilirsiniz.

Bu adresi tam görüntülemek için link adresi üzerine gelerek iki kere açmanız yeterli olacaktır. Biz bunu tam url adresi göstermek için hangi ayar kullanarak gerçekleştirebiliriz bununla ilgili olarak siz takipçilerimize bilgi vereceğiz.

CHROME’DE URL ADRESİNİ GÖSTERME

 

Web tarayıcı olarak Google Chrome kullanıyor ve tam adresi göstermek istiyorsanız o zaman aşağıda adımları gerçekleştirerek Chrome adres çubuğunda sitenin link adresi tamamıyla görebilirsiniz.

  • Google Chrome adres çubuğuna giriyoruz.
  • Faremizin sağ tuşuna basıyoruz.
  • Her zaman URL’leri tam olarak göster ayarını işaretliyoruz.

Bu ayarı işaretlediğinizde artık Chrome tarayınız da url link adresini tam olarak gösterebilirsiniz. Tekrarında aynı ayarı gizlemek istediğinizde aynı ayarı tekrar kapatabilirsiniz.

VİDEO ANLATIM;

BİLGİSAYARCIYA SORU SOR

Bu konumuzda Chrome url adresi tam göstermek konusunda bilgi vermeye çalıştık. Konumuzla ilgili olarak sorularınız için sayfamızın hemen altında yorumlar sekmesini kullanarak bizimle paylaşabilirsiniz. Diğer konularda bilgisayarcıya soru sor sayfamızdan bizimle paylaşarak destek vermeye çalışacağız. KOD: 2021-2022-2023-2024

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın