Sponsorlu Bağlantılar

Google Chrome : Resim Üzerindeki Yazıları Kopyalama Eklentisi..

1.559 views
Sponsorlu Bağlantılar

Bu yazımızda sizlere güzel bir Google Chrome Eklentisin den bahsetmek istiyorum. Bu google eklentisi resim üzerindeki yazıları kopyalamaya yaramaktadır.  Normal bir yazıyı üzerine gelerek seçip işaretleyerek Ctrl + C ile kopyala biliyorum bunu buraya kadar normal olarak yapıyoruz. Peki bir resim üzerindeki yazıları nasıl kopyalayacağımızı hiç düşündüğünüz mü ? Bu normal de mümkün değil , ama Google Chrome tarayıcısı kullananlar için Project Naptha eklentisi ile bunu yapmak mümkün.

Bu eklenti ile resimlerin üzerindeki yazıları alarak kullanabilirsiniz. Çok kullanışlı olan bu Project Naptha Eklentisi işinize oldukça yaracak gibi ayrıca bu eklenti ile dil çevirisi yapmanızda mümkündür. Resmi Sayfası : “http://projectnaptha.com/

Türkçe Karakterlerde Biraz sıkıntılı olması eksi bir durum olmasına ramen işe yaracaktır. Farenizi Resimdeki yazı üzerine getirdiğinizde yazıyı işaretleyerek kopyalalıyorsunuz ve yapıştırıyorsunuz.

Etiket – Tags ;

Resim , Resim yazıları , resim yazılarını kopyalama , kopyalama , google chrome , chrome eklentisi , project naptha , project naptha indir , project naptha eklentisi , project naptha plugins , project naptha plunins download , project naptha nasıl indirilir , fotoğraf üzerindeki yazıları kopyalama , resim üzerindeki yazıları kopyalama , resimdeki yazılar , fotoğrafdaki yazıları , nasıl

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın