İpUçları

Google Chrome Online Güvenlik Eklentisi Avast!

Google Chrome Online Güvenlik Eklentisi Avast!

İnternet’de o kadar Siteler vardır ki, Hangisinin Güvenli yada Güvensiz olduğunu bilemezsiniz site açtığınızda zararlı kodlar içeriyor mu yoksa temiz mi yada sizleri izliyorlarmı bunları bilmeniz ara yazılımlar olmadan zordur.

Eğerki bir virüslü siteye girdiniz hemen anında sizi uyaran bir Google Chrome Securty Eklentisinden bahsetmek istiyorum. Bu eklentimizin adı “ avast! Online Security ” bu eklenti sayesinde ziyaret ettiğiniz siteler virüslü ise sahte siteler hakkında bilgi toplayarak size uyarı verir, güvendiğiniz siteleri ekleyebilir, Ziyaret ettiğiniz siteler hakkında illegal siteler hakkında bilgi verir,Arama sonuçları yanında site hakkında bilgi verir

Yukarıda Resimde Görüldüğü Arama sonuçu yanında işareti gördüğünüzde Güvenli olduğunu Göreceksiniz.

 

 

Avast Online Security : “https://chrome.google.com/webstore/detail/avast-online-security/gomekmidlodglbbmalcneegieacbdmki/details?hl=tr” adresi üerinden ulaşabilirsiniz. 

Sağda yukarı icona geldiğinizde site hakkında bilgileri göreceksiniz. (Yukarıda Resimde ) olduğu gibi. Oldukça işinize yaracak bu Eklenti ile kendinizi Güvede hissedeceksiniz.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

Küfür, hakaret, onur kırıcı cümleler veya imalar, dini inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmaz.

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL