Sponsorlu Bağlantılar

Google Chrome Online Güvenlik Eklentisi Avast!

767 views
Sponsorlu Bağlantılar

İnternet’de o kadar Siteler vardır ki, Hangisinin Güvenli yada Güvensiz olduğunu bilemezsiniz site açtığınızda zararlı kodlar içeriyor mu yoksa temiz mi yada sizleri izliyorlarmı bunları bilmeniz ara yazılımlar olmadan zordur.

Eğerki bir virüslü siteye girdiniz hemen anında sizi uyaran bir Google Chrome Securty Eklentisinden bahsetmek istiyorum. Bu eklentimizin adı “ avast! Online Security ” bu eklenti sayesinde ziyaret ettiğiniz siteler virüslü ise sahte siteler hakkında bilgi toplayarak size uyarı verir, güvendiğiniz siteleri ekleyebilir, Ziyaret ettiğiniz siteler hakkında illegal siteler hakkında bilgi verir,Arama sonuçları yanında site hakkında bilgi verir

Yukarıda Resimde Görüldüğü Arama sonuçu yanında işareti gördüğünüzde Güvenli olduğunu Göreceksiniz.

 

 

Avast Online Security : “https://chrome.google.com/webstore/detail/avast-online-security/gomekmidlodglbbmalcneegieacbdmki/details?hl=tr” adresi üerinden ulaşabilirsiniz. 

Sağda yukarı icona geldiğinizde site hakkında bilgileri göreceksiniz. (Yukarıda Resimde ) olduğu gibi. Oldukça işinize yaracak bu Eklenti ile kendinizi Güvede hissedeceksiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın