Sponsorlu Bağlantılar

GetContact veri tabanındaki numara silme

1.173 views
Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar, bu konumuzda son zamanların popüler telefon numara sorgulama uygulaması olan GetContact de telefon numarası nasıl silinir? Konusunda sizlerden gelen sorulara cevap vermeye çalışacağız.

Daha önceki konumuzda bilinmeyen numaraları sorgulama olan CİA da numara silme konusunda sizlere destek, yardım etmeye çalışmıştık. Bu konumuzda getcontact numara silme konusu üzerinde bilgilendirme yapacağız. Sizlerde telefon numaranızın aranabilir olmasını, kayıtlarda ve sorgulamalarda çıkmasını istemiyorsanız GetContact veri tabanından numaranızın kaldırılmasını isteyebilirsiniz.

GETCONTACT NUMARA SİLME

GetContact uygulaması bu uygulamayı indiren ve kullanmaya başladığınız da telefon rehberinde bulunan kişiler listesini paylaşıma açmanızı, izin vermenizi istemektedir. Her sorgulamada izin ver diyerek telefon rehberi GetContact kullanımı izin verdiğiniz de size ait numara veya sizin telefon rehberindeki kişileri aynı telefon numarası altında kayıtlı kişi kayıtlarını da gösterecektir.

Buna örnek 0542265xx01 numaralı telefon numarası sorguladığınız da bu uygulamayı kullanan ve kişilerde sizin hangi adınızla kayıtlı isimleri de göstermektedir.

0542265xx01 numarayı sorguladığınız da buna örnek

Bilgisayarcı Adem

Adem

Adem bilgisayar

Adem Ocut

Gibi kayıtlı isimleri de göstermektedir. Bu yine de iyi eğer farklı isimlerle kayıtlı ise sizi rahatsız edebilir. Bu konumuzda getcontact rehber silme işlemini sizi adım adım anlatacağız. GetContact uygulamasından tamamen, kesin telefon numarasını silmek için iki farklı yöntem kullanabilirsiniz.

GetContact Hesap Silme

GetContact hesabını kapatarak uygulama üzerinden görünürlüğünüzü 24 saat içerisinde kaldırabilirsiniz.

  • Uygulama
  • Ayarlar
  • GetContact Hakkında
  • Hesabı Sil

Adımları ile GetContact hesabı kaldırma işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Bunun dışında GetContact veri tabanında barındırılan numarayı tamamen silmek için diğer ikinci adım ise

https://www.getcontact.com/tr/unlist”  adresi üzerinden hangi ülkede bulunuyorsanız ülkeye ait ülke alan kodu seçiyoruz ve telefon numaranızı yazarak silebilirsiniz.

getcontact remove number işlemini bu alandan gerçekleştirebilirsiniz. Bunun için UNLİST alanına ülke alan kodunu yazın ve size ait telefon numarasını +90542265xx01 şeklinde yazarak GetContact de kayıtlı numarayı silme işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

getcontact unlist işlemi bu şekilde gerçekleşmektedir. Bu tür uygulama da telefonda kişiler listesine erişimi izin vermeyin. Eğer kullanacaksanız telefon ayarlar > uygulamalar > GetContact > rehber kişiler erişiminin kapalı olduğundan emin olunuz.

Bu konumuzda GetContact numara silme, GetContact numara kaldırma konusunda sizlere yardımcı olmaya çalıştık. Bu konuyla alakalı olarak sizlerin sorularınız için soru & cevap sayfamızdan veya yorumlar kısmından tarafımıza sorularını gönderebilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın