Sponsorlu Bağlantılar

Foursquare // Swarm Profiline Similey Nasıl Eklenir

568 views
Sponsorlu Bağlantılar

Bildiğimiz gib i Foursquare gezip gördüğünüz yerlerdeyken chenkin yaparak o yerlerde kendinizi etiketleyerek nerede olduğunuzu sizi takip eden kişilere bildiriyorsunuz. Bu yerler Hakkında yorumlar , tavsiyeler bıraka bilirsiniz. Son aylarda ise foursquare yenine swarm almaktadır. Foursquare ‘de checkin yapmak isterken sizi Swarm yüklemeye zorlamakdadır.

artık bundan sonra foursquare yeni swarm alacak gibi görünüyor. Checkin yaparken profil resimlerin hemen altında küçük SMİLEY dikkatiniz çekmiştir. ilk sıraları bende merak ediyordum bu nasıl olur diye bu swarm ile gelen bir özellik olduğu için bunu indirip bende denedim. Checkin yaparken hazır smiley’ler geliyor bunu seçtiğinizde profilinize smiley eklemiş oluyorsunuz.

Peki Diğer farklı similey nasıl ekleye bilirim ? bunuda checin yaparken smiley tuş takımı ekleyerek ilave edebiliyorsunuz. Örnek Resim olduğu gibi ;

Swarm smiley ekleme 1

 

 

Checkin yapacağınız yeri Seçiyorsunuz , Smiley Klavyesinden Smiley seçerek , Durum yerine isterseniz yazı ile isterseniz sade smiley ile Checkin yaparak durumunu etiketledikden sonra ;

Swarm smiley ekleme 2

 

Yukarı Gördüğünüz gibi Profiliniz yanında Küçük bir Smiley belirecektir. Bu Smiley aynı zamanda Foursquare de profilinizde görünceği için ayrı olarak bir şey yapmanıza gerek yoktur.

 

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın