Sponsorlu Bağlantılar

FourSquare Rota Oluşturma

20 views
Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar, bu konumuzda FourSquare Rota hazırlama konusunda nasıl yapılır, nasıl yapılmış bununla ilgili bilgiler vereceğiz. İlk önce rota oluşturmak ne işe yaracak bununla ilgili bilgi verdikten sonra FourSquare’de rota nasıl oluşturulur bununla ilgili deneyimlerimizi aktaracağız.

FOURSQUARE HARİTADA ROTA OLUŞTURMAK NE İŞE YARAR

Daha önceki konularımızda Swarm ve FourSquare hakkında bilgiler vermiştik.

Önceleri FourSquare olarak kullanırken sonrasında Swarm olarak devam eden ve yer bildirimi olarak kullanılan, FourSquare sadece şehir kılavuzu olarak neler yenir, ne içilir, nerelere gidilir bunlar için şehir rehberliği işine yarayan bir uygulama olarak karşımıza çıkmaktadır.

FourSquare’de harita üzerinde çizdiğimiz rota ile çizilen bölgelerde size en iyi aktiviteleri gösterecek şekilde bir plan yapmanızı gösteren özelliktir.

Yani haritada çizdiğiniz, işaretlediğiniz bölgedeki yerleri size listeli şekilde göstererek neler yapmanıza yardımcı olacak uygulama özelliğidir.

Şimdi bu konumuzda FourSquare rota çizme ve bu rota özelliğinden nasıl yararlanılır bunu anlatacağız.

FOURSQUARE ROTA ÇİZME

FourSquare rota oluşturmak için yapılması gerekenler aşağıda sırasıyla takip ederek yeni rota oluşturalım.

  • FourSquare Uygulaması Açınız
  • Arama kısmına dokunun
  • Arama yapılacak yerin sağ üst köşesinde “harita” işaretine dokunun
  • Burada açılan haritada “Çiz” yazan yere basıyoruz.
  • Daha sonra gezilecek yerleri istersen bulunduğunuz konuma göre isterseniz haritadan gideceğiniz yeri bularak elimizle çizerek seçiyoruz.
  • Burada seçtiğimiz yerlerde mekânları göreceksiniz.
  • Daha sonra “çizili harita” yazan yerdeki ızgara yerine bastığımızda buradaki işaretli alan içerisindeki mekânları listeli olarak göreceksiniz.

Bu mekânları puanlı bir şekilde görerek nereye gideceğiniz, ne yiyeceğiniz hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

TAVSİYE VİDEO;

Foursquare rota çizmek size gideceğiniz yerdeki mekânlar hakkında bilgi toplamanıza yardımcı olarak ne yapabileceğiniz konusunda destek verecektir.

SWARM YARDIM VE DESTEK HATTI

Bu konumuzda Foursquare rota çizme, Foursquare rota oluşturma konusunda bilgi vermeye çalıştık. Konumuzla alakalı sorularınız için sayfamızın hemen altında yorumlar sekmesinden bizimle paylaşabilirsiniz. KOD: 2021-2022-2023-2024

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın