Sponsorlu Bağlantılar

Foursquare.com Üyeliğini Nasıl Silinir?

845 views
Sponsorlu Bağlantılar

Son zamanların en popüler sosyal ağlardan ve yer bildirim Uygulamalarından biri olan Foursquare uygulamasından sıkılmış olabilirsiniz. Bu Uygulama üyeliğini Nasıl Silebilirim Sorunu duyar gibi olduğum için bunun hakkında bilgi vermek istiyorum. 

Video Anlatım ;

 

 

 

FourSquare Üyeliği Nasıl Silinir ?

ilk Önce Foursquare ‘nin Web Sitesini Ziyaret ediyoruz    https://tr.foursquare.com  kullanıcı üyeliği ile giriş yapıyoruz. Daha Sonra Sağda üst kısımda Profilimizin üzerine geldiğimizde açılır pencereden  Ayarlar Kısmına giriyoruz.

 

Ayarlar kısmına Geldiğimizde Gizlilik Ayarları Bölümüne Giriş yapıyoruz.

 

Gizlilik Ayarları kısmına girdiğimizde en alt kısımda Hesabını da Silebilirsin Kısmına giriyoruz

 

Bu Kısma Girdiğimizde  bir takıp sorular var bunları kendinize göre işaretleyin ve en altıda kırmızı olan DELETE ACCOUNT yazan yere basarak hesabınızı silebilirsiniz.

yukarı da foursqaure hesabı nasıl silinir? bunu anlatmaya çalıştım, yeni gelen güncellemeler ile foursqaure yerini swarm app bırakması ile swarm hesabı da aynı yöntem ile silinmektedir. Swarm hesabı konusunda aklınıza takılan sorular için yorumlar bölümünden soruları gönderebilirsiniz. 

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın