Sponsorlu Bağlantılar

Format Atarken Oluşan Hata ve Çözümleri

4.257 views
Sponsorlu Bağlantılar

Bu Bölüm başlığında Format atarken ve Format sonrası yaşanan hataları Yorum Bölümünden Bildirerek ben ve diğer ziyaretçilerimizin paylaşımları ile bilgilendirmeye çalışacağız.

1-Merhaba Adem Hocam… Ben Bugün Bilgisayarıma format Atacaktım CD yi Hazırlamıştım Fakat Yanlışlıkla Çalıştırdım CD ve Sistem Ayrıldı (F) Diye Bir Dosya Oluştu… Kaldırabilmek İçin İnternet’ten Araştırma Yaptım.. Sonucunda Bilgisayara Sağ tıklayarak Yönet > Disk Yönetimi Ne Girdim Yerel Disk (C) ye Kurulu Olduğu İçin Windows Onu Etkin Yaptım PC Yi Resetledim Ve Aldığım Hata Şu Oldu >>>>>> an operating system wasn’t found. try disconnecting any drives that dont contain an operating system <<<<<< Ne Yaptıysam Ne Kadar Araştırma Yaptıysam Çözemedim Lütfen Yardımcı Olur Musun… Çok Acil ! Yardımcı Olursan Çok Teşekkür Ederim…

2- Merhaba bilgisayar’da olması gereken işletim sistemi windows 7 home basic ama windows 7 ultimate var bu format atmaya engeller mi ve cranksa nasıl anlaşılır çokta bilmedigimden size yine sorayim dedim kolay gelsin

Sponsorlu Bağlantılar
Etiketler: , , , ,

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Format Atarken Oluşan Hata ve Çözümleri (4 Yorum)

Yorum Yaz

  1. Format atarken iki disk birleştirmenizde bir şey olmaz ama diğer diski arşiv amaçlı kullanıyor iseniz burada resim , video ve diğer dosyalarınız silinir bunun bir yedeğini almanız gerekecektir.

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın