Sponsorlu Bağlantılar

{Çözüldü} Format Sonrası Kopya Yazılım Diyor

4.935 views
Sponsorlu Bağlantılar

Kim : Mahmut

Soru Gönder : Merhaba Adem Bey , Bilgisayara Format attık’dan sonra Bilgisayarımda her defasında Orjinal olmayan Kopya Yazılım uyarası almaktayım Bu sorunu Nasıl Çözerim . teşekkürler

Cevap : Merhaba Mahmut Bey , Bilgisayarınıza orijinal olmayan cd üzerinden format attığınız için bilgisayarınıza ilk bağlandığınız İnternet sırasında Windows bunu hemen algılıyor ve Kopya Yazılım uyarası olarak siyah ekrana dönüşüyor.

İlk başta tavsiyem kopya yazılım kullanmayınız , Her şeyin Orjinali iyidir , Orjinal yazılımlar kullanarak hiç bir sıkıntı çekmezsiniz. Bundan sonra yapılması gereken konu şöyle bilgisayarınıza Format atarken İnternet bağlantısını kesmemiz gerekir , İnternet bağlantısı yok iken sistemi yükleyin Daha sonraki adım Hemen ilk işiniz Windows Update kapatmanız olacaktır. Windows Update Bilgisayarda güncelleme yaparken Windows işletim sistemin orjinal olup olmadığına baktığı için bu durumda hemen sisteme kopya yazılım kullanıyor uyarısını , yıldızını atmaktadır.

Windows Update NAsıl Kapatılır ?

Windows Update Kapattığınızda bu sorunu almayacaksınız , Sizlerden Gelen Sorulardan biride Orijinal Cd ile yükleme yaptığım halde yine kopya yazılım kullanıyorsunuz ikazı , bu sorun şöyle oluşmaktadır. Bilgisayarınız ilk yüklendiğinde orijinal cd yüklenip ve kayıt olduktan sonra belli bir süre sonra Format atma ihtiyacı duyduğunuzda aynen başka bir kopya cd kullanmış gibi işlem görmektesiniz. yani Orijinal cd senin olup olmadığını anlamaz bir arkadaşına verdiğiniz hadi oda yükledi ise ?? böyle olunca kopya yazılıma maruz kalmaktasınız.

Bunun için illegal programlar loader gibi programlar vardır veya Windows ilaçlama diye aratırsanız bir sürü program mevcuttur.

Windows Orjinal Olduğunu Nasıl Anlarız

Tags & Etiket ;

Bu Windows kopyası orijinal değil , korsan yazılım yüklemesi , yazılım sahteciliği kurbanı olabilirsiniz , windows doğrulama , windows orijinal mi

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

{Çözüldü} Format Sonrası Kopya Yazılım Diyor (1 Yorum)

Yorum Yaz

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın