Sponsorlu Bağlantılar

Flash Bellek Dosyaları Karışık Karakterli İsim Oluşmuş

5.844 views
Sponsorlu Bağlantılar

Bilgisayarımıza bulaşan virüsler her yerde , flash bellek , harici harddisk , sistem dosyalarında bu virüsler bulaştı mı harici aygıtlar aracılığı ile her bilgisayara hızla yayıla bilirler. Bu konumuzda Flash Bellek içine yerleşen virüslerin dosya yapılarını bozarak nasıl bir zarar verdiklerini gözünüzle  görebilirsiniz.

FLASH BELLEK VİRÜSÜ

Flash Bellek içinde bulaşan bu virüslü dosyaları veya virüsleri nasıl sileriz , temizleriz bununla ilgili olarak İnternet üzerinde bir çok program bulabilirsiniz. Biz Usb Bellek ( Flash Bellek ) bulaşmış bu virüsü nasıl temizleyeceğiz ?

Bu bellek için anlamsız karışık karakterli dosyaları silmek için Disk üzerine geldiğimizde biçimlendir yaptığımızda biçimlendir pasif durumda olma ihtimalide vardır . Bunun için usb bellek içindeki dosyaları silmek için  üçüncü parti yazılımlardan HP USB Disk Storage Format Tool programı sayesinde usb belleğinize veya harici olarak diske format atarak diskinizi temizlemiş olursunuz.

Tags & Etiket ;

Dosya Adı , dizini veya birim etiketi sözdizimi hatalı , Konum kullanılamıyor , virüs , flash bellek , nasıl , temizlenir , silinir , kurtulunur

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Flash Bellek Dosyaları Karışık Karakterli İsim Oluşmuş (2 Yorum)

Yorum Yaz

  1. Ya benim flashımda dosyalarım vardı ve önemliydi flashı tkınca bmyle oldu o dosyaları nasıl kurtarabilirim peki

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın