Sponsorlu Bağlantılar

Firefox yer imlerini yedekleme nasıl yapılır

130 views
Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar, bu yazımızda mozilla firefox yer imleri nasıl yedeklenir? Bu konumuzda bunu işleyeceğiz. Tarayıcı savaşlarında geniş bir paya sahip olan firefox da sık kullanılan siteleri yer imi olarak eklediğiniz de farklı bilgisayarda veya format attıktan sonra bu yer imi yedeğini tekrar geriye yükleme şansınızın olduğunu biliyor muydunuz?

Aşağıda vereceğimiz adımlarla sizde yer imi veya diğer adıyla sık kullanılanları yedeklemek suretiyle başka bir pc de firefox tarayıcıya taşıyabilirsiniz.

FİREFOX YER İMİ DIŞA AKTARMA

Tarayıcıda sık kullanılan yer imlerini dışa aktarma işlemi ile yedekleyeceğiniz, bu isterseniz bilgisayarınızda format sırasında silinmeyecek D: veya G: H: gibi harici disklere yedeklemek suretiyle tutabilirsiniz.

FİREFOX YER İMİ YEDEKLEME

  • Düzen
  • Yer imleri
  • Tüm yer imlerini göster
  • İçe aktarma ve yedekleme
  • Yedekle
  • json uzantılı dosya veya html uzantılı dosya olarak bu dosyayı istenilen yere kayıt ediniz.

Yukarıda adımlarla yer imleri yedekleme firefox işlemini başarılı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Böylece mozilla firefox tarayıcı kullanımda sık kullandığınız websiteleri böylece yedeklemek suretiyle kayıp olmasını engelleyebilirsiniz.

YER İMİ YEDEKLEME VİDEO

Ayrıca yukarıda video anlatım ile yer imleri nasıl yedeklenir, nasıl dışa aktarılır bunu izleyebilirsiniz. Tekrar geri yüklemek için aynı adımlarla içe aktar yaparak bilgisayarınıza kayıt ettiğiniz HTML dosyasını tarayıcınıza geri yükleyebilirsiniz.

Tavsiye Yazı; instagram akış yenilenemedi hatası çözümü

TAVSİYE VİDEO;

Yukarıda konumuzda firefox yer imi yedekleme, firefox yer imi arşivleme konusunda işlemin nasıl yapılacağına dair bilgi vermeye çalıştık. Bu konuda sorularınız için bilgisayarcıya soru sor sayfamızdan bize sorularınızı iletebilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın