Sponsorlu Bağlantılar

Fatal Error Launcher hatası ve çözümü

1.684 views
Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar, bu konumuzda Windows 10, Windows 8, Windows 7 işletim sistemlerinde ve daha önceki sistemlerde yaşanan sorunlardan biri olan fatal error in launcher unable to create process using sorunu ve bununla ilgili olarak nasıl çözülür? Tarafına bakacağız.

Sorun genelde pip indirildikten sonra yaşanan bir sorun gibi görünmektedir. Bu yazılımdan sonra fatal error in launcher hatası olarak çarşınıza çıkmaktadır.

Bizimde bu konumuzda bu problem, sorun nasıl çözülür bununla alakalı olarak sorunun çözümü ile ilgili yol, yöntem var mıdır? Bunu konumuzda vermeye çalışacağız.

FATAL ERROR LAUNCHER SORUNU ÇÖZÜMÜ

Bu işlemi yapmak için şimdi şu adımları takip ederek uygulamaya çalışacağız. Adım adım devam ederek yapmaya çalışalım.

Win + R tuşlarına basınız ve çalıştır penceresini açıyoruz. Bu çalıştır penceresine cmd.exe komutunu yazarak dos penceresini açıyoruz.

  • Pip Güncellemesi yapacağız. Bunun için açtığımız dos penceresine “python -m pip install -U pip” tırnak işareti olmadan bu komutu yazın.
  • Ardından tweepy paketini yüklemek gerekecektir. Bunun için dos penceresine “python -m pip tweepy” komutunu tırnak işareti olmadan yazın ve enterle
  • Eğer yükleme başarısız olursa dos penceresine cd python yazarak bu klasör içine giriniz.

  • >>> main<[‘install’,tweepy2]> komutunu yazarak güncellemesini yaparak sorunu çözmeye çalışacağız.

Bu konumuzda fatal error in launcher unable to create process using sorunu nasıl çözülür, konusunda yardımcı olmaya çalıştık. Bu konuyla alakalı olarak sorunun çözümü için sorularınızı sayfamızın hemen altında yorumlar kısmından tarafımıza gönderebilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın