Sponsorlu Bağlantılar

Facebook’da Eski Arkadaşlık İsteklerini İptal Etme.!

795 views
Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar Bu yazımızda Facebook’da daha önceden yollamış olduğunuz Eski Arkadaşlık isteklerini nasıl iptal ederiz bunun hakkında kısa videolu anlatım şekli ile bilgi vereceğim. Daha önceleri facebook üzerinden yollamış olduğunuz Arkadaşlık isteklerini eğer kime yolladığınızı biliyor iseniz bularak iptal edebilirsiniz , ama Arkadaşlık isteğini yolladınız siz bunu unuttunuz , daha sonra aklınıza gelirse geri çekebilirsiniz.

Şimdi gelelim Daha önceden yollamış olduğunuz Facebbok arkadaş olarak ekle kısmında eklediniz geri dönük eski arkadaşlık isteklerini bir arada görerek iptal edebilirsiniz. Şimdi bunun hakkında size kısa bir video ile anlatacağım.

Youtube Video ; Facebook beklemekte olan arkadaşlık istekleri

 Tags – Etiketler ;

Eski facebook arkadaş istekleri , facebook arkadaş isteklerini nasıl görebilirim , facebook arkadaş istekleri nerede görebilirim , facebook arkadaş davetleri , gönderilen istekleri nereden görebilirim , facebook arkadaş istekleri , facebook davet , facebook istek

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın