Sponsorlu Bağlantılar

Facebook’da Giriş Yaptığın Yerler Nereden Görebilirim?

715 views
Sponsorlu Bağlantılar

Bu yazımda Facebook güvenliğinden biri olan ”  Giriş Yaptığın Yerler ” konusunda bilgi vereceğim. Facebook Kullanıcıların güvenliği sağlamak için bir çok güvenlik özelliğini geliştirmektedir . Kod matik , giriş bildirimleri , giriş onayı , güvenilir kişi , gibi kullanıcıların güvenliği sağlamak için özellikleri kullanabilirsiniz.

Ayarlar > Güvenlik > Giriş Yaptığın yerler  bölümüne girdiğinizde bu bölümde hangi cihazlar ile hangi tarayıcıyı kullandığınız ve hangi il üzerinden ve işletim sistemine kadar görebiliyorsunuz.

facebook giriş yapılan yerler

 

Bu kısımda sizinle alakası olmayan bir giriş görürseniz hemen oturumu oradan kapatarak şifrenizi değiştiriniz. Yukarıda mevcut görünen yerde bağlı olduğunuz sistemi görebilirsiniz . Çok güzel bir özellik olan bu güvenlik uygulamasında artık nereden nasıl bağlandığınızı görebilir şifrenizin kırılıp kırılmadığını da görmüş olursunuz.

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Facebook’da Giriş Yaptığın Yerler Nereden Görebilirim? (3 Yorum)

Yorum Yaz

    • Meryem Hanım , Ayarlar >> Güvenlik >> Giriş yaptığınız yerler üzerine gelerek bir kere fare ile basınız . bu kadar buton yok bunu yapmanız yeterli

  1. Ben iPhone kullanıyorum buradan ayarı buluyorum ama daha önce nereden giriş yapılmış tıkladığımda açmıyor sadece şu an aktif olduğum gözüküyor yardımcı olur musunuz?

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın