Sponsorlu Bağlantılar

[ Çözüldü ] searchalgo.com yönlendirme sayfasını kaldırma

126 views
Sponsorlu Bağlantılar

SearchAlgo.com yönlendirme arama motorunu iki farklı yol ile kaldırmayı deneyeceğiz. Birincisi AdwCleaner programı ve Manuel olarak El ile kayıt defterini düzenleyerek kaldıracağız.

Bilgisayarımıza yüklediğimiz deneme yada ücretsiz yazılımlar aracılığı ile bulaşırlar ve tarayıcı etkileyerek sizi bu arama motorlarına yönlendirirler şimdi SearchAlgo.com temizleme işlemine başlayalım.

1-Adım ;

Bilgisayarımızın kayıt defterini düzenleyeceğiz bunun için aramasayfam için hazırladığım örnek video ile nasıl yapıldığına bakabiliriz. uygulama metot aynıdır sadece sizin yapmanız gereken aramasayfam yerine SearchAlgo.com yazarak düzeltme olacaktır.

 

2-Adım ;

Konu Başında dediğimiz gibi bilgisayarımıza AdwCleaner programı ile kaldıracağız . Bu program ile taratma dan önce diğer çalışan programları kapatmakta fayda vardır.

AdwCleaner Programı Nasıl Kullanır ?

Bilgisayarımızda bu program ile tarattıkdan sonra bilgisayarımız otomatik yeniden başlayacaktır ve size silinen veriler hakkında rapor verecektir.

adw

 

Bilgisayarımız yeniden başladık dan sonra Bilgisayarda yüklü olan Yandex-Mozilla-Explorer-Chrome gibi tarayıcıların özellikler bölümüne teker teker gireceğiz.

rapid-seacher sitesini kaldırma

Yukarıda örnek resimde olduğu gibi hedef kısımda olduğu gibi “http://SearchAlgo.com” uzantısını sileceğiz .Bunu tüm tarayıcıların hedef kısımından kaldıracağız. Son olarak Tarayıcıların Ana Sayfa ayarlarını Google olarak düzeltelim.

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın