Sponsorlu Bağlantılar

Facebook zaman tünelinde gizlenenler nerede

1.396 views
Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar, bu yazımızda Facebook zaman tünelinde gizlenen resimler, fotoğraf ve videolar nerede saklanıyor nereden, nasıl bulunur bunu bu yazımızda bulabilirsiniz. Arkadaş olduğunuz takip ettiğiniz kişilerle çekindiğiniz resimlerde etiketleme yapıldıysanız veya paylaştığınız herhangi bir fotoğrafta sonradan zaman tünelinizden kaldırmayı düşünebilirsiniz.

Facebook zaman tünelinde gizlediğiniz fotoğrafları sonradan tekrar zaman tüneline eklemek, görünmesini, görünürlüğünü sağlamak için bu resimlerin nerede olduğunu ilk önce bulmak gerekebilir.

Bunun bizde bu yazımızda Facebook zaman tünelinde gizle olarak gizlenen, gizlediğiniz resimleri nerede olduğunu hemen bahsedeceğiz.

FACEBOOK ZAMAN TÜNELİNDE GİZLENENİ GERİ ALMA

Gizlenenleri görebilmek ve buradan tekrar zaman tünelinize geri almak için kendi sayfanıza giriniz. Burada duvar resmin olduğu yerde “hareketler dökümü” olduğu yere giriyoruz. Zaman tünelinde gizlenenler yazan kısmı göreceksiniz.

Yukarıda hareketler dökümü kısmından girdiğinizde zaman tünelinde gizlenenler yazan sarı renkli işaretlenmiş kısma giriyoruz.

Buraya girdiğinizde daha önceden gizlenen resimleri, videoları bu alanda zamana göre listelenmektedir. Hangi medyayı geri almak istiyorsanız, görünürlüğünü sağlamak istiyorsanız o ürünün üzerine geliyoruz.

Yukarıda yine örnek resimde olduğu gibi “zaman tünelinde gizlendi” ve “zaman tünelinde izin verildi” ayarlarını göreceksiniz.

Facebook’ta zaman tünelinde gizlenenleri nasıl geri alabilirim bunun için kullanacağınız ayar butonu “zaman tünelinde izin verildi” seçeneği kullanarak geri yükleyebilirsiniz.

TAVSİYE VİDEO;

Buraya kadar Facebook zaman tünelinde gizlenenleri geri almak, geri göstermek için yapılan adımları anlattık. Bazı kullanıcılar gizlenen resimleri nasıl sileriz sorunu sormaktadır.

FACEBOOK ZAMAN TÜNELİNE GİZLENENLER NASIL SİLİNİR

Zaman tünelinde gizlenenleri temizlemek silmek istiyorsanız o zaman yukarıda yine aynı yöntemle “SİL” butonu kullanabilirsiniz.

Böylece gizlenenleri silerek zaman tünelinizi temizlemiş oluyorsunuz. 2020 yılında veya 2021 yılında bu menülerin yerleri değişebilir. Konumuzu hazırladığımızda bu şekilde ayarlayabilirsiniz. Yeni gelen güncellemeler ile ayarların olduğunu menülerin nerede olduğunu tekrar kontrol ediniz.

Tavsiye Yazı; Facebook yardım ve destek hattı

Bu konumuzda zaman tünelinde gizlenenler Facebook da nasıl geri alınır, geri yüklenir konusunda bilgi vermeye çalıştık.

Konumuzla alakalı sorularınız için sayfamızın hemen altında yorumlar sekmesinden bizimle sorunlarınızı, hataları, problemlerinizi paylaşabilirsiniz. KOD: 2020 – 2021 – 2022 – 2023

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın