Sponsorlu Bağlantılar

Facebook sayfaya ekip üyesi ekleme nasıl yapılır?

376 views
Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar, bu konumuzda Facebook sayfaya ekip üyesi ekleme konusunda sizlere nedir, ne demektir bilgi verdikten sonra ekip üyesi nasıl eklenir? Bunu bu makalemizde anlatmaya çalışacağız.

FACEBOOK EKİP ÜYESİ NEDİR

Facebook da sahibi olduğunuz yönettiğiniz bir sayfanızın olduğunu düşünelim bu sayfaya da yönetici, admin sizsiniz ve başka takipçiler arasından bir yönetici tayin etmek istediniz bu kullanıcıyı sahibinize ekip üyesi olarak eklediğiniz de o sayfada yönetici olacaktır.

Böylece sayfaya ekip üyesi olarak eklediğiniz de sayfada insanlara yönetici olduğunuzun bir kanıtı olduğunu ispatlayacak gösterecektir. Böylece sorunların çözümünde ve yorumlara verilen cevaplarda sizin yönetici olduğunun bir kanıtı olacaktır. Bu eklenen ekip üyeleri sayfada profil resminiz “hakkında” kısmında da görülecektir.

Bizimde bu konumuzda Facebook sayfasına yönetici ekleme diğer adıyla ekip üyesi eklemek konusunda sizlere aşağıda ipuçları vereceğiz.

FACEBOOK EKİP ÜYESİ NASIL EKLENİR

Sayfanıza kendinizi ekip üyesi olarak tanımlamak istiyorsanız yapılacakları aşağıda sıralı olarak adım adım takip ediniz.

  • Sayfaya giriniz.
  • Hakkında
  • Sağ tarafta “Ekip Üyeleri”
  • Kendini “Ekip Üyesi olarak ekle”
  • Tamam

Yukarıda adımları takip ederek Facebook sayfasına ekip üyesi olarak ekleyebilirsiniz. Bu adımların takip ederek tersini yerine getirdiğiniz de ekip üyesi kaldırma işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Bu konumuzda ekip üyesi ekleme Facebook konusunda bilgilendirme vermeye çalıştık. Sizin de Ekip üyesi ekleme konusunda sorularınız ve sorunlarınız için bu sayfa altında yorumlar kısmından bize ulaşabilirsiniz.

Diğer tüm konularda sorunlar, hatalarınız için bilgisayarcıya soru sor sayfamızdan bize sorunlarınızı iletebilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın