Sponsorlu Bağlantılar

Facebook Profil Video’su Nasıl Yapılır?

144 views
Sponsorlu Bağlantılar

En çok kullanılan sosyal ağlardan Facebook‘da kişi profili video olarak nasıl ayarlanır veya facebook profil videosu nasıl yapılır? konularında siz takipçilere bilgi aktarmak istiyorum.

Kullandığınız Facebook profil olarak genelde fotoğraf kullanılmaktadır. Kullandığınız profil resmi genel’de kendinize ait bir resim, çocuğunuzun veya sevdiğiniz birinin resmini kullanabilirsiniz. Artık bundan sonra Facebook Profili resim yerine video olarak kullanabilirsiniz. 

Profil Video aynen vine’de olduğu gibi hazırladığınız videolarda döngü içinde hareket etmektedir. Böylece video sonunda durmuyor ve tekrar tekrar hareket ile döngü içinde bulunmaktadır. Şimdi Facebook Profil Videosu nasıl hazırlanır aşağıda adım adım sizlere nasıl yapıldığını açıklamaya çalışalım.

Facebook Profil Video Nasıl Yapılır?

  • Facebook Profil resmi üzerine geliyoruz. 
  • İphone ve Diğer Akıllı telefonda Facebook Profil resminizde kamera ve fotoğraf makine resmi görünecektir.

yukarıda örnek resimde görüldüğü gibi düzenle azan yerde küçük bir kamera simgesi görünecektir. Profil resmi üzerine bir kere dokunuyoruz. 

profil fotoğrafına bir kere dokunduğunuzda bir pencere açılacaktır. Ne yapmak istiyorsunuz bu ayarı seçmeniz gerekecektir. 

  • Yeni Bir Profil Videosu Çek
  • Profil Videosu Seç
  • Profil Resmi Seç
  • Profil Resmini Gör

siz yeni bir video çekecekseniz, birinci seçeneği seçiyoruz eğer var olan bir video’dan, video ile değiştirmek istiyorsanız profil video seç adımını seçiniz. Bundan sonra işlem tamamdır. Seçtiğiniz yeni bir video veya çektiğiniz bir video ile Facebook Profil Video hazır, artık güle güle kullanabilirsiniz.

facebook profil videosu yapma konusunda sizden gelen soruları buradan cevap vermeye çalıştık bundan sonra artık profil daha güzel ve gösterişli, karizmatik bir profiliniz olacaktır.

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın