Sponsorlu Bağlantılar

Facebook profil fotoğrafını gizleme

5.632 views
Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar Bu konumuzda facebook profil fotoğrafı nasıl gizlenir ? bununla ilgili sorulara cevap vermeye çalışacağım. Facebook aramalarında bulunabilir yaptığınızda adınız , soyadınız  telefon numaranızı ve e-posta adresinizi yazdığınızda arama sonuçlarında rahatlıkla çıkabilirsiniz.

Sizi tanıyan veya tanımayan kullanıcılar paylaşıma açtığınız resimleri ve profil resminizi rahatlıkla görebilir. Paylaşım resimlerinizi sadece arkadaşlarım , herkese açık , sadece ben ‘de görülen ayarlarda arkadaşlarım yaptığınızda paylaşımları arkadaşlarınız görecektir bu ayarları yapmanız yeterlidir.

Peki Profil Resimlerinizi bir arkadaşınız olmayan birinin bakmasını nasıl engellerim ? bununla ilgili olarak nasıl bir önlem alırım ? sorusuna hemen cevap vermek istiyorum.

ilk önce profil resminizi geliyoruz ve profil resminizin üzerine geldiğinizde Profil Resmini Güncelle yazını gördüğünüzde bu yazının üzerine değilde resmin herhangi bir alana faremiz ile basıyoruz ve açıyoruz.

facebook profil resmi nasıl gizlenir

Profil Resmi üzerine bastıktan sonra profil resminiz açılacaktır. Burada yapacağımız ayara gelince hemen aşağıdaki gibi yaparak Facebook profil resmini gizlemiş olacaksınız.

facebook profil foto gizleme

 

Herkese Açık , Arkadaşlar , Sadece Ben  adımlarını resimde gördüğünüz gibi arkadaşlarınız dışında kimsenin görmesini istemiyorsanız Arkadaşlar olarak , kimsenin görmesini istemiyor iseniz Profil resmini Sadece Ben olarak seçtiğinizde artık başkalarının görmesini engellemiş olacaksınız

Arama Tags & Etiket ;

facebook profil resmi gizleme , facebook profil resmini kapatma , profil fotoğrafı nasıl gizlenir , gizli profil resmi , facebook profil fotosu gizleme , gizleme , nasıl , profil , resim , fotoğraf , 2015 , 2016 ,2017 , 2018 , görünürlüğü kapatma

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın