Sponsorlu Bağlantılar

Facebook Okey Plus Engeli Nasıl Kaldırılır?

Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar, bu konumuzda farklı bir sorun çözümü ile karşı karşıyayız, bildiğimiz gibi Facebook farklı uygulamalara izin vererek bir çok şeyi yapmanızı sağlamaktadır. Bunlardan biride oyun oynamak veya herhangi bir uygulamayı kullanmak için Facebook üzerinden bağlanarak oyunları, uygulamaları kullanmanız gibi diyebiliriz.

Bu uygulamalardan biride okey plus oyunu ve 101 okey plus oyunudur. Bu oyunu oynayabilmek için Facebook üzerinden bağlantı yaparak oyunu oynamanıza imkan sunmaktadır. Bu konumuzda ise Facebook’da okey plus engeli kaldırma hakkında eğer sizde bu oyuna düşkünseniz nasıl yapılır? Sizlere anlatmaya çalışacağız. Peak Games tarafından geliştirilen bu oyunda diğer oyunlarda olduğu gibi kurallara uymanız gerekecektir.

Okey Plus Engeli Nasıl Kalkar?

Facebook’da bazı topluluk kurallarına uymadıysanız engellenmek ( ban ) içten bile değildir, bunun için engeli kaldırmak için ilk önce yapacağız “https://support.peak.games/contact/?game=op&lang=tr” adresi üzerinden bir geri bildirim, itiraz etmek için forum doldurmanız gerekmektedir. Bu itiraz sayfasında adınızı, soyadınızı ve gerekli bilgileri doldurduktan sonra açıklama kısmına gerekli bilgileri doldurarak itiraz edebilirsiniz.

Bunun dışında “destek@peakgames.net” adresine okey plus engelini kaldırmak için itiraz mail atabilirsiniz. Burada kullanıcı bilgilerinizi vererek bir ekran görüntü’de eklemek sureti ile mail atabilirsiniz. Diğer anlatılan okey plus engellemesi kaldırma uygulamalara verilen engelleme anlatımıdır. Bu konuda sizde oyunda engellendiyseniz yukarıda verilen okey plus iletişim adreslerinden birini kullanmak sureti ile engellemeye itiraz ediniz.

Okey Plus Engelleme Nedenleri ;

  • Oyun takip sistemi sayesinde rahatsız edici kural ihlalleri yapıyorsanız ve sık sık şikayet alıyorsanız.
  • Tehdit, aşırı kaba, hakaretli dil kullanma
  • Karaborsacılık
  • Gerçek olmayan hesaplar
  • Üçüncü parti hile yazılımları kullanmak

Bu kuralları ihlal ettiğinizde sizi okey plus engeller sistem otomatik çalışmaktadır. Eğer siz haksız yere engellendiğinizi düşünüyorsanız ekran görüntüsü, kullanıcı uıd’si, masa/oyun bedeli, oyun saati ve tarihi ile yukarıda adreslere itiraz ediniz. Bu konuda “https://support.peak.games/?lang=tr&game=op” adresi üzerinden detaylı bilgilere sahip olabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar ,
Bu Benim Kişisel Blog Sayfam’dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Facebook Okey Plus Engeli Nasıl Kaldırılır? (1 Yorum)

Yorum Yaz

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın