Sponsorlu Bağlantılar

Facebook Okey Plus Engeli Nasıl Kaldırılır?

Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar, bu konumuzda farklı bir sorun çözümü ile karşı karşıyayız, bildiğimiz gibi Facebook farklı uygulamalara izin vererek bir çok şeyi yapmanızı sağlamaktadır. Bunlardan biride oyun oynamak veya herhangi bir uygulamayı kullanmak için Facebook üzerinden bağlanarak oyunları, uygulamaları kullanmanız gibi diyebiliriz.

Bu uygulamalardan biride okey plus oyunu ve 101 okey plus oyunudur. Bu oyunu oynayabilmek için Facebook üzerinden bağlantı yaparak oyunu oynamanıza imkan sunmaktadır. Bu konumuzda ise Facebook’da okey plus engeli kaldırma hakkında eğer sizde bu oyuna düşkünseniz nasıl yapılır? Sizlere anlatmaya çalışacağız. Peak Games tarafından geliştirilen bu oyunda diğer oyunlarda olduğu gibi kurallara uymanız gerekecektir.

Okey Plus Engeli Nasıl Kalkar?

Facebook’da bazı topluluk kurallarına uymadıysanız engellenmek ( ban ) içten bile değildir, bunun için engeli kaldırmak için ilk önce yapacağız “https://support.peak.games/contact/?game=op&lang=tr” adresi üzerinden bir geri bildirim, itiraz etmek için forum doldurmanız gerekmektedir. Bu itiraz sayfasında adınızı, soyadınızı ve gerekli bilgileri doldurduktan sonra açıklama kısmına gerekli bilgileri doldurarak itiraz edebilirsiniz.

Bunun dışında “destek@peakgames.net” adresine okey plus engelini kaldırmak için itiraz mail atabilirsiniz. Burada kullanıcı bilgilerinizi vererek bir ekran görüntü’de eklemek sureti ile mail atabilirsiniz. Diğer anlatılan okey plus engellemesi kaldırma uygulamalara verilen engelleme anlatımıdır. Bu konuda sizde oyunda engellendiyseniz yukarıda verilen okey plus iletişim adreslerinden birini kullanmak sureti ile engellemeye itiraz ediniz.

Okey Plus Engelleme Nedenleri ;

 • Oyun takip sistemi sayesinde rahatsız edici kural ihlalleri yapıyorsanız ve sık sık şikayet alıyorsanız.
 • Tehdit, aşırı kaba, hakaretli dil kullanma
 • Karaborsacılık
 • Gerçek olmayan hesaplar
 • Üçüncü parti hile yazılımları kullanmak

Bu kuralları ihlal ettiğinizde sizi okey plus engeller sistem otomatik çalışmaktadır. Eğer siz haksız yere engellendiğinizi düşünüyorsanız ekran görüntüsü, kullanıcı uıd’si, masa/oyun bedeli, oyun saati ve tarihi ile yukarıda adreslere itiraz ediniz. Bu konuda “https://support.peak.games/?lang=tr&game=op” adresi üzerinden detaylı bilgilere sahip olabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Facebook Okey Plus Engeli Nasıl Kaldırılır? (20 Yorum)

Yorum Yaz

 1. Haksız yere iki facebook’daki 101 okey plus oyunlarımı ortaklasa oyun yüzünden kapatınız ne bicim sistem bu şikayete göre okey kapatıyor sisteminiz doğru olsa şikayete göre değil gendi gözlemine göre okey kapatır lütfen okeyleri mi inceleyin ortaklasa oyun var mı ve açın.

  • Merhaba Gülizar Hanım, sayfa içinde okey plus itiraz formunu doldurarak geri bildirim yapabilirsiniz. Blog sayfamızın okey plus ile ilgili bir ilişkisi yoktur.

 2. sizin yardım amaçlı kurduğunuz tüm siler ilgi yok ilgilenen yok rica ediyorum siz ilgilenin ban yedim kaldırın bilgi verme zorunluluğunuz var

  • Merhabalar Recep bey, okey plus’un bizimle bir alakası yoktur. Lütfen yazı içinde formu doldurun ve geri bildirim yapınız.

 3. 101 okey pulus hile var diye ban yemisim ama benim haberim yok ole bise de yok anlamadim niye ole oldu bi bakarmisiniz cvp bekliyorum tsk

  • Suat bey yazı içinde vermiş olduğumuz link adresinden geri bildirim yapınız. 101 okey plusun bizimle alakası yoktur sadece bilgi amaçlı vermiş bulunmaktayız.

  • Merhabalar, yazı içinde link adresi var o link adresini tarayıcıya yapıştırın ve o adres de itiraz formunu doldurarak itiraz ediniz.

  • link adresini tarayıcıya yapıştırın ve itiraz formu çıkacak onu doldurarak geri bildirim yani itiraz edebilirsiniz.

 4. Okey plus oynarken engellendi ve engeli kaldır mak için çok ugrastim ama olmadı sizden bu konu için birseyler yapmanızı istiyorum

 5. Okey plus umun açılması için sizin Yardımınızı istiyorum en kısa zamanda açılması için sizin Yardımınız bekliyorum ilgilenirseniz sevinirim

  • Erdal bey plus’un bizimle bir alakası yoktur, sadece size verilen link adresi üzerinden itiraz ediniz.

 6. slm benim masada hile vardı bende sinirledim işlek taş attım amacım hile yapmak değil lütfen engelimi kaldırın

 7. merhaba ben hile yaptım yani bilerek yapmadım bilmeyerek yaptım gerçekte doğru söylüyorum lütfen engeli kaldırın sizden özür dilerim bir daha yapmayacağım söz

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın