Sponsorlu Bağlantılar

Facebook Hafta Sonu Türkiyede Yasaklanıyor!!! Etiketine Dikkat Edin..

260 views
Sponsorlu Bağlantılar

Facebook dünyada en çok ziyaret edilen sosyal Sayfalardan biridir. Bu sayfalar ne kadar çok ziyaret edildiğini bilen korsanlarda boş durmuyor,Onlarda her geçen gün yeniliklere ayak uyduruyor, Son günlerde Facebook Hafta Sonu Türkiyede Yasaklanıyor!!! gibi kullanıcıların dikkatini çeken başlıklar atarak sizi etiketleniyor ise bilinki arkadaşınızın faceook virüs bulaşmış demektir.

Bu benimde başıma gele bir olan ve gördüğüm kadarı ile bu bir çok kişinin başına da gelmekte , Böyle bir etiketleme başa gelirse bunu kesinlikle zaman tünelinizden çıkartın yada etiketlemeyi zaman tüneline izin vermeyin çünkü bilgisayarınıza yerleşen virüs sizin haberiniz olmadan etiketleme yaparak kısa zamanda yayılmaya başlıyor.

Bu gelen etiketlemede haberi merak ederek okumak için link tıklarsanız bilesiniz ki sizde bu virüs den etkilenirsiniz ve sizinde haberiniz olmadan arkadaş listenize bulaştırmak için etiketleme yaparak yayılmasına sebep olursunuz.

Bunun için böyle gelen bilinmeyen etiketlemeri izin vermeyin açmayınız, Sizden habersiz yapılan etiketlemeleri kapatmak için Facebook ayarlarınızı değiştiriniz. Bilinmeyen uygulamaları Kaldırınız ve Facebook şifrenizi de hemen değiştiriniz.

Facebook ile ilgili Virüsleri kaldırmak için Web Sitemdeki arama kısmına Facebook virüsleri yazarak konu başlığındaki yazı okuyarak nasıl kaldırılacağı hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Yada Buradaki Linkden “https://ademocut.com/cozuldu-facebook-virus-den-nasil-kurtulurum/” adresi üzerinden Facebook virüslerini temizleye bilirsiniz. 

Arama Tags & Etiket;

facebook virüs, virüs facebook, sahte etiketler, sahte kişi etiketleme, facebook virüslerine dikkat

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın