Sponsorlu Bağlantılar

Facebook Geçici Profil Nasıl Yapılır?

1.017 views
Sponsorlu Bağlantılar

Son zamanlarda hiç dikkat ettiniz mi? bilmiyorum ama facebook geçici bir profil resmi ekledi. bu geçici profil nasıl yapılır? ne demek hemen bununla ilgili olarak konuyu dağıtmadan anlatmaya çalışalım.

İnstagram’da hikayem’de olduğu gibi attığınız video veya fotoğraflar 24 saat süre ile yayında kalıyor süre bitiminde ise kendiliğinden silinmektedir buna benzer ise profil resmini geçici olarak ayarlayabilirsiniz.

facebook-gecici-profil-nasil-yapilir

facebook profili geçici yap ise seçtiğiniz bir fotoğrafı istediğiniz zaman aralığında ayarlayabilirsiniz . 1 saat , 1 gün , 1 hafta veya istediğiniz zaman aralığına özelleştir seklinde oluşturabiliyorsunuz. Süre bitiminde ise önceki profil resmine geri dönüş yapabiliyorsunuz. 

Geçici Profil Nasıl Yapılır?

Facebook Geçici Profil oluşturmak için normal adımları izlemeniz yeterli olacaktır. Şuandaki profil resminiz üzerine geldiğinizde “Profil Resmini Güncelle” yazını göreceksiniz orayı açtıktan sonra resim arşivinden seçebilir veya bilgisayardan +Fotoğraf Yükle kısmından kendinizin belirleyeceği resmi yükleyin .

Ardından Hemen yukarıda örnek resimde olduğu gibi Geçici Yap yasını göreceksiniz oraya bastığınızda resmin profilinizde ne kadar süreyle kalacağını belirleyin ve kayıt et dediğinizde profil resminiz geçici şekilde değişmiş olacak sürenin bitiminde önceki resme geri gelecektir.

Böylece Günün anlam ve önemini belirten günlerde geçici olarak profil resmini değiştirebilir mesajlar verebilirsiniz güzel bir özellik olarak ön plana çıkmaktadır. 

Arama Tags & Etiket ;

Facebook Geçici profil resmi nasıl değişir , geçici profil nasıl yapılır , profil resmini geçici yap , geçici profil resmini nasıl değiştiririm , profil resmi değiştirme geçici , zaman ayarlı profil resmi 

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın