Mobil

facebook arkadaş listesi nasıl gizlenir

facebook arkadaş listesi nasıl gizlenir

Popüler sosyal ağlardan biri olan ve dünyada en çok kullanılan sosyal arkadaşlık sitesi olan facebook ağında arkadaş listesi nasıl gizlenir? bununla ilgili bilgi aktaralım. Arkadaş listesi saklamak neden gerekli olabilir? Arkadaş listesini gizlemek sizinle arkadaş olmayan kişilerin göz atmasını ve görmesini gizlemek için gerekebilir , Gizlilik konusunda sizde önem veriyorsanız bu listeyi saklayabilirsiniz. 

Facebook Arkadaş Listesi Nasıl Gizlenir?

arkadaş listesini gizlemek için bilgisayar üzerinden facebook şifrenizi ve kullanıcı  adınızı girerek gizleme işlemini yapabilirsiniz , mobil cihazlara bu gizleme işlemini yapamıyorsunuz. 

  • Profil > Arkadaşlar 
  • Gizliliği Düzenle

Arkadaş Listesi ; burada arkadaşlık listesini kimlerin görebileceğini ayarlayabilirsiniz. Bu listeyi düzenlemek isterseniz Herkese Açık , Arkadaşlar , Tanıdık Hariç Arkadaşlar , Sadece Ben , Özel ve Diğer seçenekler ile arkadaş listesinin görünürlüğünü ayarlayabilirsiniz. 

Bu listeden arkadaşlık listenizi “Sadece Ben” olarak ayarlayınız böylece arkadaşlarınızı gizlemiş olursunuz. Umarım bu bilgiyi faydalı görmüşünüzdür.

Arama Tags & Etiket;

facebook’ta arkadaşlar nasıl gizlenir , facebook arkadaşlık listesi gizleme , arkadaşlık listesini saklama , arkadaşlık listesi nasıl saklanır , Android , İphone

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

Küfür, hakaret, onur kırıcı cümleler veya imalar, dini inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmaz.

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL