Sponsorlu Bağlantılar

facebook arkadaş listesi nasıl gizlenir

547 views
Sponsorlu Bağlantılar

Popüler sosyal ağlardan biri olan ve dünyada en çok kullanılan sosyal arkadaşlık sitesi olan facebook ağında arkadaş listesi nasıl gizlenir? bununla ilgili bilgi aktaralım. Arkadaş listesi saklamak neden gerekli olabilir? Arkadaş listesini gizlemek sizinle arkadaş olmayan kişilerin göz atmasını ve görmesini gizlemek için gerekebilir , Gizlilik konusunda sizde önem veriyorsanız bu listeyi saklayabilirsiniz. 

Facebook Arkadaş Listesi Nasıl Gizlenir?

arkadaş listesini gizlemek için bilgisayar üzerinden facebook şifrenizi ve kullanıcı  adınızı girerek gizleme işlemini yapabilirsiniz , mobil cihazlara bu gizleme işlemini yapamıyorsunuz. 

  • Profil > Arkadaşlar 
  • Gizliliği Düzenle

Arkadaş Listesi ; burada arkadaşlık listesini kimlerin görebileceğini ayarlayabilirsiniz. Bu listeyi düzenlemek isterseniz Herkese Açık , Arkadaşlar , Tanıdık Hariç Arkadaşlar , Sadece Ben , Özel ve Diğer seçenekler ile arkadaş listesinin görünürlüğünü ayarlayabilirsiniz. 

Bu listeden arkadaşlık listenizi “Sadece Ben” olarak ayarlayınız böylece arkadaşlarınızı gizlemiş olursunuz. Umarım bu bilgiyi faydalı görmüşünüzdür.

Arama Tags & Etiket;

facebook’ta arkadaşlar nasıl gizlenir , facebook arkadaşlık listesi gizleme , arkadaşlık listesini saklama , arkadaşlık listesi nasıl saklanır , Android , İphone

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın