Sponsorlu Bağlantılar

Excel Sayfalarında Arama Nasıl Yapılır ( Video Anlatım )

3.086 views
Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar Bu yazımızda Excel Çalışma Sayfası ve Çalışma Kitabı Arama Nasıl yapılır Bunun hakkında bilgi vermek istiyorum. Ufak bir bilgi olsada işinize çok yarayacak bir ipuçu olarak görüyorum.

Youtube Video ;

Excel Üzerinden Bir kelime ,harf yada rakamlar aramak için çalışma kitabından yada Çalışma Sayfasından büyük ,küçük harflere duyarlı bir şekilde arama yaparak istediğiniz şeyi ekranınıza getirebilir.  Bunun için Excel Arama yapmak için CTRL + F tuş yardımı ile Arama Penceresini ekrana getirebilirsiniz.

excel arama

Arananacak Kelimeyi Aranan Kısmına Yazarak İçinde kısmında Çalışma Sayfası Yazan kısımda ararsanız bulunduğunuz Sayfa içinde arama yapar eğer Çalışma Kitabı kısmında olarak seçerek Aratırsanız ilk önce aramayı çalışma sayfasında orda bulamazsa Çalışma Kitabında arama yaparak bulmaya çalışır Eğer Tümünü Bul dediğinizde ise tüm Excel sayfa ve Kitabında olan arama sonuçlarını getirir.

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın