Sponsorlu Bağlantılar

Error Code : 0xc0000185 Hata ve Çözümleri..

7.705 views
Sponsorlu Bağlantılar

Bilgisayarınızda 0xc0000185 mavi ekran hatası alıyorum diyerek Rüştü beyin sorusuna cevap arayalım. 0xc0000185 gibi hatalar Mavi Ekran Hatası olarak Bilgisayar açılışlarında verirler genelde bu gibi hatalar virüslerden , donatımsal ve sürücülerden kaynaklı olarak vermektedirler bu hatayı. Bu hatayı çözümlemek için ilk önce bios versiyonun güncel olup olmadığı kontrol ediniz. Bios versiyonu öğrenmek için buradan konu başlığı inceleye bilirsiniz.

Bilgisayarınızın ramlerini testten geçirerek kontrol ediniz. Ramleri ayrı ayrı deneyerek çıkarıp tek tek denemek ile kontrol ediniz bozuk ram var ise bunu bulacaksınız ve Ramlerin slotlara tam oturmasını sağlayınız.

Bilgisayar sürücülerini güncelleyin. Win + Break ( Pause ) tuşları ile Aygıt yönetici kısmından sarı ünlem işaretli sürücüleri kontrol ediniz var ise bunları kontrol ederek yeni sürücüler ile güncelleyin. Son eklenen donatımları çıkartarak yeniden bilgisayarınızı açarak kontrol ediniz ve sürücülerini kontrol ediniz. Eğer aynı hatalar devam ediyor ise bilgisayarınızı Sistem Geri Yüklemesi yaparak eski bir yedeğine geri alınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Error Code : 0xc0000185 Hata ve Çözümleri.. (1 Yorum)

Yorum Yaz

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın