Sponsorlu Bağlantılar

Error 521 web server is down sorunu çözümü

1.988 views
Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar, bu konumuza error 521 hatası çözümü hakkında sizlere bu yazımızda bilgi vereceğiz. Herhangi bir siteye Google, Mozilla, Edge veya diğer tarayıcılarla Error 521 web server is down hatası alınabilmektedir.

Bu hata neden alınmaktadır, nasıl sorun giderilir bu yazımızda bilgi vermeye çalışacağız. Bu problem aslında sizin tarafınızdan yaşanan bir sorun, hata kaynaklı değildir.

Bu problem Cloudflare sunucu ve güvenlik araçlarını kullanan sitelerde genel olarak yaşanmaktadır. Bu sunucular ağ trafiği fazla olan ve çok fazla saldırı alan websiteleri tarafından tercih edilmektedir. Buda sunucu yoğunluğu veya saldırı altında olduğu zaman Cloudflare Error 521 web server is down problemi yaşatabilmektedir.

Eğer bir siteye girdiğinizde Error 521 hatası alıyorsanız sizin tarafınızdan pek bir şey yapamazsınız. Sadece beklemek gerekecektir.

CLOUDFLARE ERROR 521 HATASI

Sitelerin DDos saldırıları için aldıkları önlem olarak Cloudflare tercih etmeleri nedeniyle ve bu sunucularda yaşanan ağ saldırıları, ağ yoğunluğu nedeniyle bu tür problemler oluşabilmektedir. Şimdi burada sizin yapmanız gereken VPN veya Proxy ağ bağlantısı kullanıyorsanız normal bağlantı kullanıma geçiniz.

TAVSİYE VİDEO;

Eğer bağlantınızda hiçbir bağlantı aracı kullanmıyorsanız ve error 521 web server is down hatası alıyorsanız birkaç dakika beklemeniz gerekecektir. Bu sorun sizin sahip olduğunuz siteniz ile alakalı olarak devam ediyorsa buna sizin el atmanız gerekecektir.

Bu nedenle CloudFlare yöneticileri ile iletişime geçerek sonunun çözümü için destek almanız gerekebilir. Bu konumuzda sizlere error 521 web server is down sorunu ve çözüm önerileri olarak ipuçları vermeye çalıştık. Konumuzla alakalı olarak sorularınız için sayfamızın alt tarafında yorumlar kısmından bizimle paylaşabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın