Sponsorlu Bağlantılar

err too many redirects hatası nasıl çözülür?

9.741 views
Sponsorlu Bağlantılar

Bir siteyi ziyaret etmek incelemek için girdiğinizde err too many redirects sorunu yaşayabilirsiniz. Bu hata “err too many redirects” neden kaynaklıdır? bununla ilgili bilgimizi aktarmaya başlayalım.

err too many redirects ( çok fazla yenilenen döngü ) sorunudur. Yani bunu şu şekilde anlatmak gerekirse bir siteye girmeye çalıştığınızda aynı siteye tekrar tekrar yönlendireceği için err too many redirects problemi yaşanmaktadır.

website

err too many redirects sorunu nasıl çözülür?

vpn bağlantı kullanıyor musunuz? eğer vpn ile giriş yapamaya çalışıyorsanız siteye direk olmaya çalışınız ayrıca proxy bağlantı kullanıyorsanız bu bağlantı yerine direk girmeye çalışınız. 

Kullanmış olduğunuz bilgisayarın cach belleğini , çerezleri temizleyin “err too many redirects” error sorunu bu yüzden olma ihtimalide yüksektir. Cach Bellek Nasıl Temizlenir? konusunu ayrıca inceleyebilirsiniz. 

başka bir site üzerinden giriş yaparak sizi yönlendiriyorsa gireceğiniz siteye doğrudan giriş yapmayı deneyin , giriş için yönlendiren kodlar olduğu için buna yapacağınız bir şey yoktur. 

ayrıca err too many redirects asp net , wordpress , joomla , iss , php gibi geliştirici yani web master sorunları da yaşayabilir bunun nedeni yanlış kodlamadan kaynaklanmaktadır. 

Tarayıcı geçmişlerini temizlemeyi deneyiniz Chrome > Ayarlar > Geçmiş > Tüm tarama geçmişini temizle adımlarını izleyerek uygulayabilirsiniz. 

Arama Tags & Etiket ;

err too many redirects asp net , err too many redirects wordpress , err too many redirects asp net chrome , err too many redirects php , err too many redirects joomla , err too many redirects problemi , err too many redirects sorunu , err too many redirects hatası , err too many redirects error , err too many redirects sorunsalı

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

err too many redirects hatası nasıl çözülür? (2 Yorum)

Yorum Yaz

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın