Sponsorlu Bağlantılar

Deep Freeze Nasıl Kurulur ve Kaldırılır?

2.396 views
Sponsorlu Bağlantılar

Merhaba Arkadaşlar Deep Freeze kurma ve Kaldırmayı size video şekilde anlatmaya çalışacağım ilk önce deep freeze den bahsetmek istiyorum.

Deep freeze Nedir  ;

Deep Freeze bilgisayarınızı sanki derin dondurucuda dondurulmuş da  eski tazeliğini koruyan sebze meyve gibi düşünebilirsiniz.

Bilgisayarınıza deep freeze kurduk dan sonra kurduğunuz zamanda gibi bilgisayarınızı o ayarda tutmaya yarayan virüsler den ve diğer bozulmalara karşı koruyan bir yazılımdır. Bilgisayarınızda deep freeze çalışırken hiç bir değişikliklerden etkilenmiyor açılıp kapatılınca eski ayarını geri dönüyorsunuz. peki yeni bir program yüklemek istiyorum diye soracak olursanız o zaman deep freezi o zaman pasif edip kurmanız gerekecek ve yeni ayarlar için tekrar aktif etmeniz gerekecektir. unutmayınız ki her defasında bilgisayarınızı yeniden başlatmanız gerekecektir.

Bu Program İnternet Cafeler için ideal bir programdır.

Not : Bu program biraz sıkıntılır işi bilen kişilere kurdurun yada kaldırdın. Bu program genelde işletim sistemi Neresi ise oraya kurulur (örnek ; C: Bölümüne kurulu ise C: bölümünün Deep Freeze alınır.

Şimdi Deep Freez Programı nasıl kurulur ve Kaldırılır onu izleyelim.

 

yukarıda deepfree nasıl kurulurdeepfree nasıl kaldırılır konusunda video şeklinde görsel olarak anlatmaya çalıştık, bu konuda sizinde sorularınız varsa yorumlar bölümünden gönderebilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın