Sponsorlu Bağlantılar

Youtube’de Benden İzinsiz Video Paylaşımı Yapılmış

5.623 views
Sponsorlu Bağlantılar

Youtube Dünyaca ünlü bir video barındırma sitesidir. üç eski paypal çalışanı tarafından kurulan 2006 yılında ise Google satılan Dünyaca ünlü bir popüler video paylaşım sitesidir. Youtube sitesine girdiğinizde evrensel olarak istediğiniz konular hakkında video paylaşımı yapılmaktadır.

Filim Tanıtımlarından , Konser, video klip ,Amatör çekimler ve bir çok kategori’de video izlemeniz mümkündür. Youtube bir hesabınız varsa sizde youtube’da video paylaşımı yaparak sevdiklerinize yada takipcilerinize o kadar yoksa konu’ya göre ziyaretçi çekebilirsiniz.

Şimdi Gelelim Başlıktaki konuya Youtube nin bir video paylaşım sitesi olduğunu söylemiştik. Çektiğiniz video paylaşım yapabilirsiniz. Peki Sizin izniniz olmadan sizden habersiz Youtube bir video yüklendiyse ve sizin Rızanız olmadan video paylaşılıyorsa Bunu nasıl Engellerim ?

Bu bir çok konuda olabilir Bu video sizin olması ve sizin telif hakkı olduğuna inanmanız yada Youtube inandırmanız gerekmektedir. Şimdi gelelim Sizden Habersiz youtube Video paylaşımı yapıldıysa nasıl bir yol izlenmelidir.

İzlemiş olduğunuz Video altında Bir çok Düğmeler vardır. Bu Düğmelerden Bildir Yazan Kısma Giriyoruz. Bunu Yapabilmek için Bir Youtube Hesabınız olması Gerekmektedir.

Bildir Yazan kısma bastığımızda karşınıza bir şema çıkacaktır.

 

Eğer Burada e tür bir ihlal yapılıyorsa Onu işaretleyip Gönder Butona Basarak Gönder Buton Basıyoruz.  Bu şekilde Youtube ile ilgili olarak Youtube personeli tarafından 7 gün 24 saat izlenir. Bu haklar konusunda Video erişimi Durdurulur.

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Youtube’de Benden İzinsiz Video Paylaşımı Yapılmış (4 Yorum)

Yorum Yaz

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın