Sponsorlu Bağlantılar

[Çözüm] Windows 8 Metro Uygulamaları Açılmıyor.!!

841 views
Sponsorlu Bağlantılar

Windows 8 bir çok görsellik ve yeniliklerde birlikte geldi , bu yeniliklerle birlikte bir sorunda bununla birlikte geldi,bu sorunları Microsoft çıkardığı yamalar güncellemeler ile birlikte zamanla aşılmaktadır.

Bu sorunlardan biride Metro uygulamasıdır , Windows 8 metro uygulamalarında metro uygulamalarına basılınca geliyor ama açılmıyor peki bu sorun neden kaynaklıyor ? Şimdi buna neden olan bir kaç öneri vermek istiyorum umarım bunlardan biri problemin çözümüne yardımcı olur.

* ilk önce Ekran Kartı sürücüsü ile ilgili güncel olan sürücüyü ekran kartı resmi sitesinden bularak bu sorunun çözümüne ulaşınız.

* diğer bir çözüm metot ise bilgisayarınızdaki yüklü antivirüs yazılımları ile ilgilidir. eğer antivirüs yazılımı kaldırıp deneme imkanınız birde bu şekilde deneyin.

* Bilgisayarınızda anti virüs yüklü değil yine problem devam ediyorsa yapmış olduğunuz güncellemelerden kaynaklanmış olabilir. Sistem Geri yüklemesi yaparak bir önceki güncellemeye dönebilirsiniz.

* Son olarak birde Dos komutunu yönetici olarak açınız ve sfc / scannow komutunu yazarak deneyiniz.

Not : Dos komutu çalıştırmak için Win + R tuşuna basınız ve çıkan çalıştır penceresine Cmd yazarak enterleyin

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın