Sponsorlu Bağlantılar

{Çözüm} İndirme Yaparken %99 veya %100’de Takılı Kalıyor

7.639 views
Sponsorlu Bağlantılar

Kim : Vedat

Soru Gönder ; Merhaba Adem Hoca , İnternet Üzerinden bir Dosya İndirirken ( download ) ederken tarayıcı’da dosya tam inmiyor %99 veya %100 üzerinde takılı kalıyor bu sorunu nasıl çözerim yardımcı olur musunuz ?

Cevap : Merhaba Vedat Bey , İndirdiğiniz Dosyaları bilgisayarınızda ki Antivirüs yazılımı virüs olarak görme ihtimali yüksek eğer yazılım bun Antivirüs yazılımı olarak görüyor ise bu dosyayı engelleyecektir. Bunun için Antivirüs yazılımını devre dışı bırakmanızı tavsiye edeceğim.

indirme download hatası

* Eğer tarayıcınızdan indiriyor ve %99 larda takılıyor ise bir indirme programı denemenizi ayriyet’den tavsiye ederim.

* Son olarak Yaşanan indirme sorunu için Modemin güvenlik ayarları bu hatayı almaya sebep olacaktır bunun Firmware ayarlarını değiştirmenizi tavsiye ederim.

Arama Tags & Etiket ;

Dosya İndirmede takılıyor , dosya %99 kalıyor , dosya indirilmiyor , dosya indirilmiyor , doya indirmede engelleniyor , dosya indirme tamamlanmıyor , dosya indirme 99 da takılıyor , dosya indirirken 99 da kalıyor çözüm

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın