Sponsorlu Bağlantılar

[ Çözüm ] Google Ana Bilgisayar Çözümleniyor..Hatası

295 views
Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar bu konumuzda Google  Arama Sayfasını açarken oluşan Ana Bilgisayar Çözümlenir hatasının geçici çözümünden bahsedeceğim.

google Ana bilgisayar çözümleniyor

 

Genel’de Benimde olmak şartı ile çoğumuzun İnternet Tarayıcıların Ana Sayfası Google Ana sayfa olarak ayarlamışınızdır veya bir şeyler aramak için google kullanıyorsunuzdur. Google Arama sayfasını açtığınızda ilk önce sayfanın altında ana sayfa altında Ana bilgisayar çözümleniyor… diyerek google sunucularına bağlanmaya çalışmaktadır daha Bu web sayfası kullanılamıyor hatası vermektedir.

Bu hata sizinle ilgili olarak değildir bu sorun tamamen Google Sunucularından kaynaklı olup sunucuların yoğunluğundan kaynaklı gibi geliyor.  dikkat ederseniz adres çubuğunda http://www.google.com.tr  yani Türkiye’de olduğunuz için Tr uzantısı almaktadır.

Şimdi Ana bilgisayar çözümleniyor… Bu web sayfası kullanılamıyor hatasını geçici olarak nasıl çözeceğiz. Aslında bu oldukça basit arkadaşlar bizim normalde google.com.tr olan adresimizi google.fr veya google.de gibi google.se gibi değiştirebilirsiniz yani bir yurtdışı ülke uzantısı yazarak google erişebilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın