Sponsorlu Bağlantılar

{Çözüm} Bu Windows Kopyası Orjinal Değil Hatası

2.139 views
Sponsorlu Bağlantılar

Bilgisayarlarda en can sıkıcı şey akşam hiç bir şey yokken sabah açtığınız’da hemen bir hata almanız olabilir durup dururken doğan bu hatalardan hep müzdarip olmuşuzdur .

Bilgisayarınız’da hiç beklenmedik bir anda Bu Windows Kopyası Orjinal Değil hatası ‘da bunlardan biridir. Halbuki kullandığınız Windows İşletim Sistemi orjinaldir ve bu sorun neden kaynaklandığını’da bilemezsiniz.

Bu sorun aslında yaptığınız el veya otomatik güncellemelerden kaynaklı olabileceği büyük bir ihtimaldir. o yüzden eğer işletim sistemi orjinal olması halinde pek bir sıkıntı olmaz ama korsan bir yazılım kullanıyor iseniz Bu Windows Kopyası Orjinal Değil sorunu yaşaya bilirsiniz.

Peki Sorun nasıl Çözülecek ? Bununla ilgili olarak bilgisayarınızda bu sorunu çözebilmek için iki farklı yol vardır bunlardan ilki bilgisayarınıza yeniden format atmak olacaktır. İşletim sisteminizi orjinal key ile yeniden kurunuz ve tüm güncellemelerini yapınız.

Eğer korsan bir işletim sistemi kullanıyor iseniz , bilgisayarınızı ilaçlamak olacaktır , nedir bu ilaçlama bir loader ile bilgisayarınızı orjinal gibi gösterebilirsiniz.

bunu yapmadan önce bilgisayarınızı güncellemeleri kapatmanız gereklidir. güncellemeleri kapatmazsanız aynı hatayı vermesi muhtemeldir.

Arama Tag & Etiket ;

Bu Windows Kopyası Orjinal Değil windows 7 , Bu Windows Kopyası Orjinal Değil windows 10

Bu Windows Kopyası Orjinal Değil hatası nasıl çözülür , Bu Windows Kopyası Orjinal Değil sorunu ve çözümü , Bu Windows Kopyası Orjinal Değil hatası nasıl düzeltilir

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın