Sponsorlu Bağlantılar

{Çözüm} Bozuk pdf dosyası nasıl onarılır?

11.015 views
Sponsorlu Bağlantılar

Kim : Ceyda

Soru Gönder : Merhaba Adem Bey , Bozuk PDF dosyası  tamiri için herhangi bir önereceğiniz Program veya prosedürleri var mı? Ben dosyayı açtığınızda  “Bu belge açılırken bir hata oluştu. dosya zarar görmüş ve tamir edilemez.”  Hatası alıyorum lütfen yardım ederseniz sevinirim.

Cevap : İnternet üzerinden bir konu araştırması yaparken bulduğunuz pdf dosyasını açmaya kalktığınızda verilen hatalar indirdiğiniz dosyanın bozuk olmasından veya indirme adresine yüklendiğinde eksik bozuk olarak yüklenmesinden kaynaklı olarak hata verebilir. Bu yüzden Ceyda hanım size tam destek olmamak üzeri İnternet ortamında bulunan üçüncü parti yazılımlar ile veya online sitelerden bu dosyaları düzeltmeye çalışabilirsiniz.

Bozuk Pdf Dosyalarını online bir şekilde onarmak tamir etmek için “http://www.pdf-online.com/osa/repair.aspxadresinden online destek alabiliriz.

repair pdf file - pdf dosya onarma

 

Pdf dosyasını onarmak için açılacak bu sayfa’da yapmanız gereken oldukça basit adımları izleyerek pdf dosyanızı tamir edebilirsiniz.

* Select PDF file to repair : Bozuk pdf dosyasını bilgisayarımız üzerinden buluyoruz

* Load Pdf butonu ile dosyalarımızı bu sistem üzerine yüklüyoruz.

* Analyze Only dışında tüm kutucukları işaretleyelim.

* Execute butonu basalım.

* Son adım ise Save As.. butonu ile tamir edilmiş pdf dosyasını bilgisayarımıza kayıt ederek işlemi sonlandıralım.

Arama Tags & Etiket ;

pdf dosya tamiri , pdf dosya onarımı , pdf dosya repair , nasıl pdf dosya tamir edilir.

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

{Çözüm} Bozuk pdf dosyası nasıl onarılır? (3 Yorum)

Yorum Yaz

  1. Adem Bey, bu site max. 32 MB olan dosyaları tamir ediyor. Benim PDF dosyam 50 MB. Bunu tamir edip açacak pdf programı söyler msnz?
    Selamlar.
    UFUK

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın