Sponsorlu Bağlantılar

{Çözüldü} yönetici olarak çalıştır sorunu

6.812 views
Sponsorlu Bağlantılar

Kim : Mehmet Metin

Soru Gönder : Merhaba bilgisayarım’da herhangi bir dosyayı fare ile sağ tıklayıp Yönetici olarak Çalıştır dediğim’de direk olarak program çalışıyor bir pencere veya soru şıkkı gelmiyor bununla ilgili olarak ne yapabilirim.

Yönetici olarak Çalıştır Penceresi açılmıyor

Cevap : Merhaba Mehmet Bey , sizin bununla ilgili olarak sorunuz cevabı UAC Ayarları yani kullanıcı hesap denetimi ayarları ile ilgilidir. Bununla ilgili olarak daha önceden hazırladığım konu https://ademocut.com/kullanici-hesab-denetimi-uac-kaldirma-can-sikinti-hesab-denetimini-kaldirma/   adresinden inceleye bilirsiniz.

Bu ayarı kapattığınızda yönetici olarak çalıştır penceresi çıkmayacaktır. Bu sorgunun devam etmesini istiyorsanız kapatarak veya hiç bir şey sorulmasını istemiyor iseniz bu hesabı kapatmanız yeterlidir.

Google Aram Tags & Etiket ;

Yönetici olarak çalıştır penceresi açılmıyor , yönetici olarak çalıştır sorunu , yönetici olarak çalıştır Windows 7 , Yönetici olarak Çalıştır Kesin Çözüm , Yönetici olarak çalıştır Windows 8

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın